Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore w golfie na pewno
0
@Encore na treningu to u nas i ferran błyszczy
0
@Encore bez sprzedawania nie ma co marzyć
0
@Nazio_87 tak samo nie rozumiem tego hala madrid
1
@sonia1 nie chciałbym już jego powrotu mógł wrócić teraz nie chciał to nara
0
@barcelonaLM taki deal że nie zrobili mu rozpierduchy po wyborach
1
ale bomba leona
0
@cules100pro prowizja dla ojca pewnie zaważyła
10
@dorkizos Neymar chyba
0
@Niente myślę że po tej informacji real już się nim interesuje
1
Szejker, co? 6-1 he he
0
Cóż za zaskoczenie
1
@AFA90 ściągnęli podobno azpilicuete
0
@sila101 czyli wchodzić w d..e tebasowi
2
@Borry trzeba dodac ze dotyczy to tylko realu madryt
0
@Kgorecki2500 pewnie tebas stąd czerpał inspiracje
0
@Chucky i ten pasikonik biegajacy pomiedzy policja
0
@KrychaFCB jeszcze zrobia jej zbiorke gdzie zostanie milionerka
1
@okiemtypera_lucaxx95 sam mu jezzcze pas krola oddawal xd
0
@draxidox biedny student z afryki
2
@partymaker cała opozycja
4
@barcelonaLM bo rzadzil Trump a za bidena byloby to samo co we francji
0
@Zoker ciekawe ile klub dostal hajsu za to bo za darmo na pewno tego nie robili
0
@GeneralXavi bo lewica jest opłacana z zachodu i robią mówią co im każą
2
@D10SLEO a dla niektórych tusk
3
@Emhyr chłop chce być ,,nowoczesny"
2
@Zoker pewnie czaskoski
0
@Death_voice jakim cudem ten macron dalej jest prezydentem jak on nie panuje nad krajem
0
@tomek8756 chłop idealnie pasuje do realu. Mogli by stworzyć gang z valverde i viniciusem
0
Niech biorą ferrana