Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko idzie prawa strona. PO to piorytet
3
Dr Jong z tą piłka to pewnie na camp nou chciał pobiec
0
Chłop z łapami w twarz i jeszcze pretensje do sędziego xd
1
Ulubiony sędzia lewego
2
Raphinia jak spartaczył
6
Oriol jaki szef zagranir
0
@Emhyr szkoda że Messi nie postawił takiego warunku Inter miami
0
@alone49 czyli zrobil swoje bo dal jeszzce zaarobic barcelonie 222mln euro wiec moze wracac xd
0
@Mario96w u nas mu sie chcialo bo tam poszedl tylko dla kasy
0
Dziwne ze Xavi nie chce za bardzo Neymara skoro sam z nim gral
0
@BulaKG Neymar to nie CR jak ma zepsuc atmosfere
0
@Culer_1906 z otoczeniem Dembele i fatiego mogli by utworzyć gangsta squad
0
@Kazragore protestujemy rowery są za mało ekologiczne
3
I dobrze trzeba wyrwać jak największy hajs
0
@tbas tam cały czas ktoś blokuje ffp wcześniej messi potem pique alba busquets i ciągle za mało
0
@Danny Gaucho tebas robi co może żeby hiszpańska spadła niżej
0
@Rl9k1nG fur deutchland
0
He wiadomo było od paru miesięcy ale jakoś testy medyczne przeszedł
0
Dobra pożegnać chłopa który i tak by się połamał na pół roku. Zaczac ogrywac Yamala bo ma potencjał.
4
Buhah co to za cena za 26 latka swego czasu najlepszego pomocnika serii a
0
@Kazragore bo to byl sarkazm xd
0
@mindbender84 sprawcami zabójstw jest broń
0
@tomek8756 piekło kobiet jakby nie było ważniejszych spraw w kraju
0
@Encore długo się nagral w Valencii
0
@DLFCB bo to wina parku a nie ciapatych czego nie rozumiesz :s
0
@matt121 aktywowac to oni sobie moga klauzule ale 100 mln euro
1
Wyrwac dobry hajs i nara
0
@Cule1234 tebas top
2
@esem91 odkąd weszły petrodolary do futbolu skończyła się wierność
0
@Lipak bo tam idą tylko najemnicy dla kasy którzy mają gdzieś ten klub