0

Wszystko idzie prawa strona. PO to piorytet

3

Dr Jong z tą piłka to pewnie na camp nou chciał pobiec

0

Chłop z łapami w twarz i jeszcze pretensje do sędziego xd

1

Ulubiony sędzia lewego

2

Raphinia jak spartaczył

6

Oriol jaki szef zagranir

0

@Emhyr szkoda że Messi nie postawił takiego warunku Inter miami

0

@alone49 czyli zrobil swoje bo dal jeszzce zaarobic barcelonie 222mln euro wiec moze wracac xd

0

@Mario96w u nas mu sie chcialo bo tam poszedl tylko dla kasy

0

Dziwne ze Xavi nie chce za bardzo Neymara skoro sam z nim gral

0

@BulaKG Neymar to nie CR jak ma zepsuc atmosfere

0

@Culer_1906 z otoczeniem Dembele i fatiego mogli by utworzyć gangsta squad

0

@Kazragore protestujemy rowery są za mało ekologiczne

3

I dobrze trzeba wyrwać jak największy hajs

0

@tbas tam cały czas ktoś blokuje ffp wcześniej messi potem pique alba busquets i ciągle za mało

0

@Danny Gaucho tebas robi co może żeby hiszpańska spadła niżej

0

@Rl9k1nG fur deutchland

0

He wiadomo było od paru miesięcy ale jakoś testy medyczne przeszedł

0

Dobra pożegnać chłopa który i tak by się połamał na pół roku. Zaczac ogrywac Yamala bo ma potencjał.

4

Buhah co to za cena za 26 latka swego czasu najlepszego pomocnika serii a

0

@Kazragore bo to byl sarkazm xd

0

@mindbender84 sprawcami zabójstw jest broń

0

@tomek8756 piekło kobiet jakby nie było ważniejszych spraw w kraju

0

@Encore długo się nagral w Valencii

0

@DLFCB bo to wina parku a nie ciapatych czego nie rozumiesz :s

0

@matt121 aktywowac to oni sobie moga klauzule ale 100 mln euro

1

Wyrwac dobry hajs i nara

0

@Cule1234 tebas top

2

@esem91 odkąd weszły petrodolary do futbolu skończyła się wierność

0

@Lipak bo tam idą tylko najemnicy dla kasy którzy mają gdzieś ten klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?