2

Leon pierwsze złoto w reprezentacji

5

Kaczmarek jak niegdyś Kurek w finale MS

1

Ale mamy pakę w siatkówce jeszcze gramy bez Leona i Kuka

0

Ale pogrom ale forma !

0

Leon musi zalozyc nasza koszulke a nie jakis chlam

0

Kaczmarek jaka forma

0

LEOn LEOn !!!!.

0

Brawo Japonia !!!

1

Ale chore są te kwoty u arabusow

2

@FCB24 albo odpasc na mistrzostwach europy ze slowienia

1

Jeeest monster blok

0

zlekcewazyli japonie

0

Grbic wpuscil Messiego

0

Sliwka co ma za koszulke

5

@SelloutCrowd bo ich latwo przekupic a maja wplyw na masy

0

@szkutnik91 się śmiano z dźwigni laporty a tu perez robi to samo

0

@Culer_1906 zamiast christensena powinien wystawić lengleta i mamy obronę marzen

0

@Danny Gaucho z polską niech zagrają to będą mieli szansę na wygraną

17

Messi to gigant marketingowy ale ten półgłówek tebas tego nie rozumie

1

Alberto nawet bez draśnięcia na twarzy hah jaki wał

1

Haha ale przekręt

0

@kolomen2 kolejny kiep do wyjaśnienia

0

Jednak zawodowiec to zawodowiec

0

@koziar a tyburski to freak bez doświadczenia

0

Tyburski i tak nieźle pierwsza walka a tamten ponad 50

2

Siatkarze TOP !!

0

@Pawlak1992 nie inter Miami a Fc Messi

2

Sevilla wygrywa ten smieszny puchar

8

Mogliby jeszcze Alvesa z paki wyjąć

6

Niech biorą spowrotem ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?