Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leon pierwsze złoto w reprezentacji
5
Kaczmarek jak niegdyś Kurek w finale MS
1
Ale mamy pakę w siatkówce jeszcze gramy bez Leona i Kuka
0
Ale pogrom ale forma !
0
Leon musi zalozyc nasza koszulke a nie jakis chlam
0
Kaczmarek jaka forma
0
LEOn LEOn !!!!.
0
Brawo Japonia !!!
1
Ale chore są te kwoty u arabusow
2
@FCB24 albo odpasc na mistrzostwach europy ze slowienia
1
Jeeest monster blok
0
zlekcewazyli japonie
0
Grbic wpuscil Messiego
0
Sliwka co ma za koszulke
5
@SelloutCrowd bo ich latwo przekupic a maja wplyw na masy
0
@szkutnik91 się śmiano z dźwigni laporty a tu perez robi to samo
0
@Culer_1906 zamiast christensena powinien wystawić lengleta i mamy obronę marzen
0
@Danny Gaucho z polską niech zagrają to będą mieli szansę na wygraną
17
Messi to gigant marketingowy ale ten półgłówek tebas tego nie rozumie
1
Alberto nawet bez draśnięcia na twarzy hah jaki wał
1
Haha ale przekręt
0
@kolomen2 kolejny kiep do wyjaśnienia
0
Jednak zawodowiec to zawodowiec
0
@koziar a tyburski to freak bez doświadczenia
0
Tyburski i tak nieźle pierwsza walka a tamten ponad 50
2
Siatkarze TOP !!
0
@Pawlak1992 nie inter Miami a Fc Messi
2
Sevilla wygrywa ten smieszny puchar
8
Mogliby jeszcze Alvesa z paki wyjąć
6
Niech biorą spowrotem ferrana