Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@TaughtMule jeszce alvesa wyciagna z paki
0
@KusYowniK zeby nabijac hajs tebasowi za to co zrobil
0
@vangoor za rok bedzie to samo bo przyjda nowi zawodnicy
0
@Kluivert_P dla niego wazne ze real sobie radzi reszty druzyn moze nie byc
0
wszystko przez tego pajaca tebasa i jego chore przepisy
1
@FanErnestoValverde i tak beda sprzedani
0
Brawo Yebas !! .
27
To tylko pokazuje jak real wygrywał w erze bez varu
0
@Barca1992 nie ma żadnych zysków tylko same straty ale rząd się do tego nie przyzna
0
@bari_94 tak to jest jak chłop chce się bawić w dyktatora
1
Po co ścigali tego Juliana araujo.
0
@Pedri16Future poszedl srac
1
@FCBurnley a kto pozwolil na zrobienie takiego dlugu jak nie tebas ? czemu zawczasu nie interweniowal
1
Superliga niedługo sama się utworzy w premier league
0
@FCBurnley Angole mają gdzieś bo są po za finansowym fair Play więc po co im superliga
0
@Galford co z tej jakości i szkoleniem jak kluby angielskie potem te talenty wykupią
0
eric garcia top
5
julian podaje do tylu araujo
7
ale kluje w oczy numer 10 na plecach fatiego
1
@shahman Iniesta: tylko nie pij duzo coli i sluchaj rodzicow
3
Szkoda Xavi tez moglby zagrac w tym meczu he
0
Potężna obrona Alonso i Garcia brakowało by jeszcze lengleta
0
@Comentateiro a na końcu i tak przyjezdza Sevilla i ich ogrywa
4
@NeuroN i zamknie usta tym co mówią że liczy się tylko hajs dla Leo
0
Coz za ambitne podejście
0
@Czajka90 mogliby chociaż śmieci posprzątać
1
@Tomek_TF legenda psg
0
@abram3k murawa zostanie przechowana na czas budowy u xaviego
0
City cancelo nie chce puścić do Barcy ale szrot to chętnie nam opychają
0
@adambądkowski93 fajnie że city nie obowiązuje ffp