1

@Medium Bono by obronił

1

Komentarz usunięty

1

@tomek8756 to co my mamy powiedzieć w meczu z interem

7

Mendilibar szacun jak poukładał zespół

2

Sevilla brawo !!!!

1

Bono jaki przekot

0

Aj prawie bono.

1

@tomek8756 to byla najlepsza wersja krychowiaka w sevilli

3

Goooooool Sevilla !!!!

3

I w drugiej połowie wjeżdża the special bus

0

@GeneralXavi bo to nie sa kibice Barcelony

0

@Cule1234 pewnie raków

0

@kuz szkoda że pisiorow nie interesują ofiary na Wołyniu

1

@LM10GOAT odpowiedź w następnym tygodniu ile to już razy było

5

@mvnBasten pewnie za to

0

@TheNekro94 wszystko w rekach tebasa

1

@antymadrista1 on i bartomeu to jeden sort

4

@PatrychoO właśnie chciał odejść przez bartomeu ale potem podał się do dymisji i Leo zostal

0

@Bartula jak powtórzą karnego

0

Wszystko przez tego zj.ego yebasa

0

@Deviler kiedy bartomeu przeprosi za zadłużenie klubu

1

@hayek elektrosmieci

0

@Deviler belingham do realu zaczyna sie wyprzedaz wiec bayern dalej bedzie dominowal

2

Leo czeka na Barce a Barca na decyzje tebasa

0

@xavi890 a skąd real miał pieniądze na swój stadion

3

@Emhyr już pakują się do arabow

0

@BorzyKrzys dlatego haland nastukal tam tyle bramek

10

Mogliby już się spiąć i wygrać ten mecz na pożegnanie starego camp nou

2

@Kamilos84 czyli w Poznaniu nie grzesza inteligencja

1

@cyron1 kontuzja od przejścia bernabeu na kolanach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?