5

szkoda tych straconych goli

0

espanyol zaczal grac

0

Ter Sciana Stegen

0

dawac przyszlego el capitano dembele

1

@regatta52 gdyby nie te kontuzje w LM

0

De Jong nastepca Busquetsa

0

Balde chcial przy vinicjusowac

1

jest i nazario de braithwait

0

ale asysta fernando xd

2

@Przemek2323 a potem zwal to wszystko na putina brzmi jak plan doskonaly

0

@Kapiczek soros juz szykuje zamieszki

1

@Gaz city ma kase zeby kupic kogos innego a my nie mamy kasy zeby kupic kogos za dembele

4

brawo szwecja wygyrwa z gniotem

0

@agaFCB wazne ze cieply

0

@Nazio87 niezle tam glosowales na swojego alvaro

9

widzowie powinni tylko glosowac a nie te odklejone jury

0

haha jaka karyna z uk

0

@Nazio87 glosuj tam na swojego alvaro

1

2 pkt od zydkow

0

finlandia z tym gniotem tak wysoko

2

12 pkt od dudy dla jego ziomkow z izraela

1

typowo 0 pkt od szwabow

1

@D10SLEO ale nie jest z izraela

0

laczymy sie z francja a tam chinka

0

tyle polakow w holandii i 0 pkt xd

1

hahaha co to xd

0

@4Fabregas4 wygra ten kto ma wygrac glosy sa nic nie warte

1

@AFA90 fajnie by bylo znow zobaczyc Villareal w LM

0

@pepo_barcarzadzi to dlatego weszli do finalu

0

a my podli psychopaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?