1

Ukraina tym performensem wygrala by eurowizje lekko.


1

Solo Solo !! .

0

@Gracek10 jeszcze musi biegac w tych teczowych barwach totalne upokorzenie

0

@kejdzi zaraz wprowadzi kolejne przepisy tak jak to bylo z dzwigniami

8

Sprzedać zanim się rozmyśla

0

@AmigoBlancos jak będziemy mogli robić normalne transfery

1

@JohnnyBarca znowu soros coś planuje

0

Jprdl musieli to wyrównać

0

Oho el confident w natarciu

0

@bartas97 fajnie się wydaje nie swoje pieniadze

1

@kondzix2115 już się znudziła putinoinflacja

0

@Firestone a co jak Messi wróci

0

@Bartas7VeB Dembele capitano

1

@Gracek10 ferrana i fatiego sprzedać a nie raphinhe

6

@Kondziubarca myślałem że to Suarez fotę robi

0

@chavez nam też oddał mocarnych zawodników żebyśmy zdobyli La ligę. Pep top !!

0

@xavi890 ewentualny wylew obrony city i bramkarza

0

@koziar bo mu się tam niechce grać tak samo było w arsenalu

0

@oZinho ale on nie chciał odchodzić tylko klub go sprzedał bo była potrzeba hajsu

0

@tristan87 za tydzien w druga strone

0

@Limaker to sa wlasnie te detale

0

moze by tak dembele wyslac do tej babki co dziala cuda i wyleczyla modrica

1

i znowu takie same wejscie viniciusa

1

goooooooooooool osasuna !!!!!!

0

@tomek8756 a Lewego zawieszaja za to ze podrapal sie za nos cyrk

1

vinicius leki dostal i popija woda

2

wreszczie dostal kartke

0

@Witekk10 dlatego gra w realu tam lubia miec takich psycholi

2

ale ten vinicius jest chroniony przez sedziow za ten niewyparzony ryj inny pilkarz by juz dawno wylecial

4

Kurde abde !!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?