Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ukraina tym performensem wygrala by eurowizje lekko.
1
Solo Solo !! .
0
@Gracek10 jeszcze musi biegac w tych teczowych barwach totalne upokorzenie
0
@kejdzi zaraz wprowadzi kolejne przepisy tak jak to bylo z dzwigniami
8
Sprzedać zanim się rozmyśla
0
@AmigoBlancos jak będziemy mogli robić normalne transfery
1
@JohnnyBarca znowu soros coś planuje
0
Jprdl musieli to wyrównać
0
Oho el confident w natarciu
0
@bartas97 fajnie się wydaje nie swoje pieniadze
1
@kondzix2115 już się znudziła putinoinflacja
0
@Firestone a co jak Messi wróci
0
@Bartas7VeB Dembele capitano
1
@Gracek10 ferrana i fatiego sprzedać a nie raphinhe
6
@Kondziubarca myślałem że to Suarez fotę robi
0
@chavez nam też oddał mocarnych zawodników żebyśmy zdobyli La ligę. Pep top !!
0
@xavi890 ewentualny wylew obrony city i bramkarza
0
@koziar bo mu się tam niechce grać tak samo było w arsenalu
0
@oZinho ale on nie chciał odchodzić tylko klub go sprzedał bo była potrzeba hajsu
0
@tristan87 za tydzien w druga strone
0
@Limaker to sa wlasnie te detale
0
moze by tak dembele wyslac do tej babki co dziala cuda i wyleczyla modrica
1
i znowu takie same wejscie viniciusa
1
goooooooooooool osasuna !!!!!!
0
@tomek8756 a Lewego zawieszaja za to ze podrapal sie za nos cyrk
1
vinicius leki dostal i popija woda
2
wreszczie dostal kartke
0
@Witekk10 dlatego gra w realu tam lubia miec takich psycholi
2
ale ten vinicius jest chroniony przez sedziow za ten niewyparzony ryj inny pilkarz by juz dawno wylecial
4
Kurde abde !!!!!!!!!