Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 za carrasco
0
Haha szukają kolejnych jeleni
3
@damianfcb105 Neymar sam sobie winny. Gdyby nie odchodzil z Barcy napewno by zgarnal zp
7
@AlexDark00 wystarczy ze podstawia jakiegos czlowieka ktory bedzie wyzywal viniciusa i cyk walkower dla realu
0
@Emhyr odklejony jak vinicius
0
To był jeden z wielu wałków bartomeu
6
Męczennik vinicius jeszcze brakuje żeby wszyscy zaczęli klękać przed nim
0
Atletico jak ma szanse utrzymac sie na drugim miejscu to dostaja paralizu tak jak z elche
0
espanyol strzela na 2:3
0
Atletico stanelo espanyol caly czas cisnie
1
Te Atletico lepiej klepie niz my
1
Jakim cudem wogole asspanyol z kibicami na trybunach
0
@Gaz kapitan siedzący na ławce
2
Szkoda bo alba jako zmiennik by się przydał a tak zostaniemy z tym drewnianym alonso
0
@cules100pro u nas idealnie by pasował bo nie mamy lewego skrzydła
0
@kosmos91 to pokazuje jaki real ma uklady
0
@Artysta9 gdyby nie to ze odjechali tak pkt od realu to byly by cyrki
0
@daniel32778 juz nie wspominajac co pepe odwalal
1
@Artysta9 wszystko jest ladnie zamiatane pod dywan ale mam nadzieje ze kiedys to wszystko wyjdzie
0
@dafik85 przeciez jeszcze maja 9 pkt do zdobycia
0
nie ma ruchu wszyscy stoja i sie patrza
0
Pena wszedl zeby nie psuc statystyk ter stegena haha mental zespolu TOP
4
valladoid z 5 porazkami z rzedu gromi mistrza co za wstyd
6
Zenada zero ambicji zdobyli mistrzostwo i wywalone
0
@paweldunajecfcb skonczylo się bo Barca zdobyła już majstra
0
@Essos już jest pierwsza ofiara pereza
2
@Sulimo dobrze ze akurat mial noge w powietrzu
2
@Lautaro ale mi akurat chodzilo o ciemnoskorego pilkarza
9
Przypomnijcie sobie Ronaldinho. Gral bez pajacowania, prowokowania zawsze usmiechniety i z szacunkiem do rywala. Przez to dostawal nawet oklaski za swoja gre od kibicow przeciwnej druzyny.
0
@Pedri16Future to niech zajmie sie gra a nie pajacowaniem to wtedy nikt go nie bedzie wyzywal