1

@AFA90 za carrasco

0

Haha szukają kolejnych jeleni

3

@damianfcb105 Neymar sam sobie winny. Gdyby nie odchodzil z Barcy napewno by zgarnal zp

7

@AlexDark00 wystarczy ze podstawia jakiegos czlowieka ktory bedzie wyzywal viniciusa i cyk walkower dla realu

0

@Emhyr odklejony jak vinicius

0

To był jeden z wielu wałków bartomeu

6

Męczennik vinicius jeszcze brakuje żeby wszyscy zaczęli klękać przed nim

0

Atletico jak ma szanse utrzymac sie na drugim miejscu to dostaja paralizu tak jak z elche

0

espanyol strzela na 2:3

0

Atletico stanelo espanyol caly czas cisnie

1

Te Atletico lepiej klepie niz my

1

Jakim cudem wogole asspanyol z kibicami na trybunach

0

@Gaz kapitan siedzący na ławce

2

Szkoda bo alba jako zmiennik by się przydał a tak zostaniemy z tym drewnianym alonso

0

@cules100pro u nas idealnie by pasował bo nie mamy lewego skrzydła

0

@kosmos91 to pokazuje jaki real ma uklady

0

@Artysta9 gdyby nie to ze odjechali tak pkt od realu to byly by cyrki

0

@daniel32778 juz nie wspominajac co pepe odwalal

1

@Artysta9 wszystko jest ladnie zamiatane pod dywan ale mam nadzieje ze kiedys to wszystko wyjdzie

0

@dafik85 przeciez jeszcze maja 9 pkt do zdobycia

0

nie ma ruchu wszyscy stoja i sie patrza

0

Pena wszedl zeby nie psuc statystyk ter stegena haha mental zespolu TOP

4

valladoid z 5 porazkami z rzedu gromi mistrza co za wstyd

6

Zenada zero ambicji zdobyli mistrzostwo i wywalone

0

@paweldunajecfcb skonczylo się bo Barca zdobyła już majstra

0

@Essos już jest pierwsza ofiara pereza

2

@Sulimo dobrze ze akurat mial noge w powietrzu

2

@Lautaro ale mi akurat chodzilo o ciemnoskorego pilkarza

9

Przypomnijcie sobie Ronaldinho. Gral bez pajacowania, prowokowania zawsze usmiechniety i z szacunkiem do rywala. Przez to dostawal nawet oklaski za swoja gre od kibicow przeciwnej druzyny.

0

@Pedri16Future to niech zajmie sie gra a nie pajacowaniem to wtedy nikt go nie bedzie wyzywal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?