Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby w 10 grają a wogole tego nie widać
0
Jaka setka de Jong
0
@Munio raczej michnik
12
mlody juz mogl miec gola i asyste
3
szef wrocil i gooool
2
@Limit_l3ss Bo jak wtedy zarabial 50 mln euro rocznie to nie mogl zarabiac mniej niz 50% pensji na ostatnim kontrakcie. A teraz przychodzi jako nowy zawodnik.
7
@kynio302 ten sam uli hoeness ktory drwil z Barcelony hah
0
@Salchent dla Barcy tez lepiej zeby bayern zdobyl mistrza bo wtedy nie trafimy na nich w grupie LM
0
@Kiok342 Bez przesady z tym 10 razy wyzszym poziomem. 13 sevilla elminiuje 4 manchester united z LE a real zlomuje liverpool i chelsea. Tam jedynie city odstaje od reszty.
0
4 mecz z rayo i bez wygranej
0
@partymaker arteta ktory przewalil lige
0
ter stegen podanie do plecow kounde
0
nawet Balde sie zrobil jakis wolny
2
Kessie znowu wchodzi i kreuje bramke
0
co za czasy ze rayo osmiesza Barcelone
0
Xavi zjedzony taktycznie
0
ale smietnisko tam jest
0
juz sie zaczynaja skurcze ...
1
Barcelonska Girona wygyrwa z realem a madryckie rayo z Barcelona
0
@MateuszGotowka99 od nogi liniowego
0
Guardiola wracaj do Barcy !
0
@Pogba i ter stegen majacy za plecami patologie
0
Barcelona solidarnie z realem
15
Tak sie wykancza akcje a nie jakies pie..enie
0
Ale by chodzil srodek obrony Lenglet Alonso
3
co Araujo ma z tymi przezutami
1
@_Specjalista bo nie mieli bartomeu
1
@Kondziubarca chociaz strzelił bramkę z atletico
5
Messi wracajacy do paryza i ktos krzyczy zostaw tych idiotow w paryzu. Reakcja Messiego bezcenna XD
0
Ale dali się ograć jak amatorzy