0

Niby w 10 grają a wogole tego nie widać

0

Jaka setka de Jong

0

@Munio raczej michnik

12

mlody juz mogl miec gola i asyste

3

szef wrocil i gooool

2

@Limit_l3ss Bo jak wtedy zarabial 50 mln euro rocznie to nie mogl zarabiac mniej niz 50% pensji na ostatnim kontrakcie. A teraz przychodzi jako nowy zawodnik.

7

@kynio302 ten sam uli hoeness ktory drwil z Barcelony hah

0

@Salchent dla Barcy tez lepiej zeby bayern zdobyl mistrza bo wtedy nie trafimy na nich w grupie LM

0

@Kiok342 Bez przesady z tym 10 razy wyzszym poziomem. 13 sevilla elminiuje 4 manchester united z LE a real zlomuje liverpool i chelsea. Tam jedynie city odstaje od reszty.

0

4 mecz z rayo i bez wygranej

0

@partymaker arteta ktory przewalil lige

0

ter stegen podanie do plecow kounde

0

nawet Balde sie zrobil jakis wolny

2

Kessie znowu wchodzi i kreuje bramke

0

co za czasy ze rayo osmiesza Barcelone

0

Xavi zjedzony taktycznie

0

ale smietnisko tam jest

0

juz sie zaczynaja skurcze ...

1

Barcelonska Girona wygyrwa z realem a madryckie rayo z Barcelona

0

@MateuszGotowka99 od nogi liniowego

0

Guardiola wracaj do Barcy !

0

@Pogba i ter stegen majacy za plecami patologie

0

Barcelona solidarnie z realem

15

Tak sie wykancza akcje a nie jakies pie..enie

0

Ale by chodzil srodek obrony Lenglet Alonso

3

co Araujo ma z tymi przezutami

1

@_Specjalista bo nie mieli bartomeu

1

@Kondziubarca chociaz strzelił bramkę z atletico

5



Messi wracajacy do paryza i ktos krzyczy zostaw tych idiotow w paryzu. Reakcja Messiego bezcenna XD

0

Ale dali się ograć jak amatorzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?