0

@goldmetaxa dla tebasa najwazniejsze ze real odnosi sukcesy reszta moze nie istniec

0

chelsi musi jeszcze wiecej milionow wydac

1

@AmigoBlancos to przez ten wiatr

0

@DonMatteo901 braklo 15 centymetrow

0

@Gibbon_FCB dlatego glupota bylo zwalniac trenera w takim momencie sezonu

0

@Faro watpie ze wroci tutaj nie bedzie mogl robic takich transferow

0

czemu ten upamecano z nami tak nie gral

0

wchodzi potezny tomas mylla

0

city dawac jeszcze

0

nagelsman wroc .

0

@Jacu327 wiem tylko ze w madrycie -13

0

bayern co ma farta

0

@kuz fajnie to by bylo jakby dostali taka manitke

0

@DonCarletto kurtula tez taka brame puscil z villareal

4

najgorszy jest wiatr

1

@Lionel_Messi10 jazda że szwabami

0

Kolejne wysrywy z ASsa

0

@wasacz spokojnie perez posmaruje

0

@Kamiloza91 nie bo w Europie szału nie gra a na ligę to xavi też wystarcza

0

@Encore a arteta co osiągnął w Europie

0

@Kondziubarca madrycki as zawsze wszystko wie

1

To Pau Torres ustrzelil samoboja a nie Foyth

0

@damianfcb105 jak nie wygraja PK i spadna na 3 miejsce to nie wezma udzialu w superpucharze hiszpanii

2

Słusznie nie ma karnego

1

Chukuweze ale brama villareal 3:2 !!!

0

2:2 villareal !!

0

Chukuweze na 1:1 !!

0

@Kettger niemieckie media kreca gowno burze

0

@PatrykBarca to juz lepiej bylo tego potera zostawic

2

@esem91 pol to zwykly populista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?