0

@NoziX1 chodzi o ogolny najazd przez tebasa na barce teraz nagle przeszkadzaja wydatki a za bartomeu ktory dawal chore pensje siedzial cicho

1

Trzeba go zostawic a sprzedac ferrana i fatiego

0

@Emhyr wolałbym do ligi portugalskiej niż się użerać z tymi szejkami z psg

0

@HORUS oby ten sezon się już skończył i Barca wygrala ligę

0

@Barcelonista to dlaczego tego nie robił za rządów bsrtomeu

2

Ale tebas to szczur

0

@gumaz skutki bezstresowego wychowania

0

@Katalończyk 99 pokolenie internetowe czego sie nie zrobi dla wyswietlen

5

@FCBMati10 chca zatuszowac przekrety realu

3

@osa91 a obecny papiez co robi w tym temacie?

0

@galix22 Chiny patrząc na bidena już sraja że strachu

0

@Hosh chca zakrzywic rzeczywistosc

0

@marcin62 ze ktos kupuje ten szajs

0

@antymadrista1 stad perez zwolal nadzwyczajne posiedzenie

0

@Criss18Barca szczesny na MS to byl top

2

@Peciak Perez poprzez Barcelonę opłacał sobie sędziów

1

@Emhyr jak dobrze ze powstala ta liga konferencji mozna sobie nabic pkt

1

@fart a to wszystko wskazywaly znaki na niebie i ziemi

0

@Essos najbardziej by pasował do atletico

0

@ViscaelBarca2007 albo skład villareal

3

Dollaruma otrze łzy dolarami

1

Te psg tez by nie wyszlo z naszej grupy LM

0

Szejk upokorzony ciekawe kogo wykupi z bayernu

0

Trenerjo psg wpuszcza jakiś kasztanów

0

@MateuszGotowka99 oby odpadł w następnej rundzie

0

@BoreekxD bo chłop już się dawno skończył przechodząc do psg

0

Messi pakuj walizy z tego psg i wracaj do Barcy

0

Haha czupo moting co za dzban

2

@Pawel13sz 33 lata i juz do mls?

0

@Tomek54321 powinien tebas to oddawac skoro sam namawial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?