Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NoziX1 chodzi o ogolny najazd przez tebasa na barce teraz nagle przeszkadzaja wydatki a za bartomeu ktory dawal chore pensje siedzial cicho
1
Trzeba go zostawic a sprzedac ferrana i fatiego
0
@Emhyr wolałbym do ligi portugalskiej niż się użerać z tymi szejkami z psg
0
@HORUS oby ten sezon się już skończył i Barca wygrala ligę
0
@Barcelonista to dlaczego tego nie robił za rządów bsrtomeu
2
Ale tebas to szczur
0
@gumaz skutki bezstresowego wychowania
0
@Katalończyk 99 pokolenie internetowe czego sie nie zrobi dla wyswietlen
5
@FCBMati10 chca zatuszowac przekrety realu
3
@osa91 a obecny papiez co robi w tym temacie?
0
@galix22 Chiny patrząc na bidena już sraja że strachu
0
@Hosh chca zakrzywic rzeczywistosc
0
@marcin62 ze ktos kupuje ten szajs
0
@antymadrista1 stad perez zwolal nadzwyczajne posiedzenie
0
@Criss18Barca szczesny na MS to byl top
2
@Peciak Perez poprzez Barcelonę opłacał sobie sędziów
1
@Emhyr jak dobrze ze powstala ta liga konferencji mozna sobie nabic pkt
1
@fart a to wszystko wskazywaly znaki na niebie i ziemi
0
@Essos najbardziej by pasował do atletico
0
@ViscaelBarca2007 albo skład villareal
3
Dollaruma otrze łzy dolarami
1
Te psg tez by nie wyszlo z naszej grupy LM
0
Szejk upokorzony ciekawe kogo wykupi z bayernu
0
Trenerjo psg wpuszcza jakiś kasztanów
0
@MateuszGotowka99 oby odpadł w następnej rundzie
0
@BoreekxD bo chłop już się dawno skończył przechodząc do psg
0
Messi pakuj walizy z tego psg i wracaj do Barcy
0
Haha czupo moting co za dzban
2
@Pawel13sz 33 lata i juz do mls?
0
@Tomek54321 powinien tebas to oddawac skoro sam namawial