0

Messi pakuj walizy z tego psg i wracaj do Barcy

0

Haha czupo moting co za dzban

2

@Pawel13sz 33 lata i juz do mls?

0

@Tomek54321 powinien tebas to oddawac skoro sam namawial

0

Brawo tebas tak trzymać.

0

@Fabik87 to dlaczego obecny papież też nic z tym nie robi

1

@barcanawieki to dzisiaj odpada i niech już pakuje walizy

1

@Kondziubarca to niech as zobaczy jak nas dymali w lm

2

@kuz dokładnie i gdzie był wtedy tebas ?!

0

@Emhyr to już pograne

0

@Encore ramos będzie miał gdzie się sprawdzic

0

@AFA90 zostanie w psg i bedzie dalej doil szejka

1

@Derean i Unzue mial racje ze skonczy jak ronaldinho

0

@Emhyr Javier Tebas: Hola, hola, hola ....

0

Ja też byłem zaskoczony w meczach z Bayernem i Interem

9

Te transfery z city słabo nam wychodzą

0

@Death_voice Neymar i po co ci to bylo

0

@pero1983 Czemu united nie zagralo taka padake z nami

4

Liverpool pokazuje jak się gra z Manchesterem a my jak się gra z Realem

1

Dobra betis musisz

0

@FLYP z bayernem tez nam nie sprawdzali karnego

1

@ptrx już widać wycie dzieciaków z rm

2

Niech juz na tej komentatorce nie zesraja z tym karnym

0

Xavi już się modli

0

Nie ma rzutu karnego żałoba w eleven

1

Powinni sprzedać fatiego i ferrana i kupić jakiegoś porządnego skrzydlowego

0

Kiedy Raphinha wygra jakiś pojedynek 1v1

0

A już miał wchodzic alarcon

1

@FanBarcy22 z Bilbao nie zagra

1

@AmigoBlancos znowu szukanie gówno afer przeciwko Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?