0

@Lionel_Messi10 pewnie odpali w tv przy kolacji

1

co to za teczowy dzban

0

@Deviler kibice realu są największymi hipokrytami w futbolu

1

@Kluivert_P do czasu aż zagraniczny kapitał go wykupi

0

@Rastafarnianin powtórka że szczepionkami opłacać influencerow żeby promowali gowno

1

@barcelonaLM wiem że władze bo inaczej zagraniczni inwestorzy wchodziliby do La ligi a tak mają ograniczenia

1

@Encore i tak się utworzy tzw superliga gdzie premier league będzie skupować najlepszych zawodników z innych lig bo nikt do nich nie będzie miał podjazdu

0

@Cotutajsiedzieje raczej botów

3

Głównym czynnikiem był hajs bo po to się idzie do psg

0

@MyjorMa on wie gdzie posmarowac dlatego nic nie wyplywa

0

@Benzemowski twoj nieskazitelny real tez ma napewno duzo za uszami

0

@Habriel ale to powinien zostac pocagniety do odpowedzialnosci poprzedni zarzad

0

@SirChuck to jakim cudem wygrał MS

0

Alonso to jest godny następca lengleta

3

@Kondziubarca nie brak szacunku a ambicja sportowa

0

i ta morda casemro

0

to tylko pokazuje jaki zjazd robi liga hiszpanska brawo tebas

0

jak on to zmiescil

1

gooooooooooooooool

0

The Bus .

3

@Lionel_Messi10 to Messi odejdzie tez z psg nie bedzie tam siedzial sam bez najlepszego kumpla

0

czemu ten bartomeu caly czas jest na wolnosci tyle afer i nic

1

Poki co slabo nam wychodza te transfery z city

1

@norbi77 dobrze że Pepe nie było bo by tego fotografa tam skopał

1

@lionelmessigoat za mało jeszcze wydali na to wygląda

1

@SIWY SIX bo on ma gdzieś ten klub

2

Z madrytu i wszystko jasne

3

Świat już zapomniał o tych słynnych torbach realu dla sędziów

0

@MesQueUnClub96 ale to powinien tamten zarząd ponieść ewentualna karę co ma do tego obecny zarząd

0

@Anonymus0608 bo oni myślą że uda im się odtworzyć MSN które wymiatalo w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?