Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 pewnie odpali w tv przy kolacji
1
co to za teczowy dzban
0
@Deviler kibice realu są największymi hipokrytami w futbolu
1
@Kluivert_P do czasu aż zagraniczny kapitał go wykupi
0
@Rastafarnianin powtórka że szczepionkami opłacać influencerow żeby promowali gowno
1
@barcelonaLM wiem że władze bo inaczej zagraniczni inwestorzy wchodziliby do La ligi a tak mają ograniczenia
1
@Encore i tak się utworzy tzw superliga gdzie premier league będzie skupować najlepszych zawodników z innych lig bo nikt do nich nie będzie miał podjazdu
0
@Cotutajsiedzieje raczej botów
3
Głównym czynnikiem był hajs bo po to się idzie do psg
0
@MyjorMa on wie gdzie posmarowac dlatego nic nie wyplywa
0
@Benzemowski twoj nieskazitelny real tez ma napewno duzo za uszami
0
@Habriel ale to powinien zostac pocagniety do odpowedzialnosci poprzedni zarzad
0
@SirChuck to jakim cudem wygrał MS
0
Alonso to jest godny następca lengleta
3
@Kondziubarca nie brak szacunku a ambicja sportowa
0
i ta morda casemro
0
to tylko pokazuje jaki zjazd robi liga hiszpanska brawo tebas
0
jak on to zmiescil
1
gooooooooooooooool
0
The Bus .
3
@Lionel_Messi10 to Messi odejdzie tez z psg nie bedzie tam siedzial sam bez najlepszego kumpla
0
czemu ten bartomeu caly czas jest na wolnosci tyle afer i nic
1
Poki co slabo nam wychodza te transfery z city
1
@norbi77 dobrze że Pepe nie było bo by tego fotografa tam skopał
1
@lionelmessigoat za mało jeszcze wydali na to wygląda
1
@SIWY SIX bo on ma gdzieś ten klub
2
Z madrytu i wszystko jasne
3
Świat już zapomniał o tych słynnych torbach realu dla sędziów
0
@MesQueUnClub96 ale to powinien tamten zarząd ponieść ewentualna karę co ma do tego obecny zarząd
0
@Anonymus0608 bo oni myślą że uda im się odtworzyć MSN które wymiatalo w Barcelonie