Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 do przebudowy Camp Nou
2
Atleti co klepie jak my z realem
14
cieszy forma atletico przed meczem z realem
0
grizmaaan 2:0 .
0
@MesQueUnClub96 oby passa była podtrzymana
0
@Mns21 na pewno lepszy od ferrana
0
@Homeopata8989 a bartomeu dalej na wolnosci
0
@Emhyr tak to rozwiazac ze mozna ustawic dembele na lewa strone
0
reina wyplaci mu liscia wychowawczego i sie rozejda
0
zmiany ancelottiego ozywily gre realu
0
Villareal 2:0 !!!!!!!!!
0
nareszzcie wpadlo
0
Oby zdala od Barcelony
0
@agaFCB gdyby byl Messi to by obszedl cale boisko
1
@michal26 no jest naprawdę się z czego cieszyć pchając Polskę w nie swoja wojnę. Oni i tak spiernicza pierwsi z kraju.
1
@shahman wypisz wymaluj zachowanie szejka z psg
1
@udarpawarotam to zobacz czym elity dostały się na forum ekonomiczne do Davos a to oni najwięcej mówią o ekologii
0
@7KrisGron tylko ze mu zostalo pol roku kontraktu i po sezonie moze odejsc za darmo
0
@Matheu12 wtedy anglia się stanie superliga
1
zostawic go a po sezonie niech robi co chce a my bierzemy aube
0
@Kgorecki2500 napewno podpisze Barce ma gdzies
0
@Elosek tik toki pokazuja dokad ten swiat zmierza
1
@maroon Jak shopee to musi byc on
22
https://zapodaj.net/cd87c144bf35f.jpg.html
0
@galix22 przeciez oni celowali w tak zapowiadany sekstet
2
szkoda ze Messi nie pogratulowal
1
@Messibestplayerintheworld Lewy puscil disco polo
0
@sevs we czwartek puchar krola
0
@Crystal37 a tak malo brakowalo a bysmy go stracili bo xavi sciagnal tego alonso na LO ale na szczescie Balde sie obronil swoja gra
0
wreszcie normalne sedziowanie bez pajacowania