0

@kulek22 do przebudowy Camp Nou

2

Atleti co klepie jak my z realem

14

cieszy forma atletico przed meczem z realem

0

grizmaaan 2:0 .

0

@MesQueUnClub96 oby passa była podtrzymana

0

@Mns21 na pewno lepszy od ferrana

0

@Homeopata8989 a bartomeu dalej na wolnosci

0

@Emhyr tak to rozwiazac ze mozna ustawic dembele na lewa strone

0

reina wyplaci mu liscia wychowawczego i sie rozejda

0

zmiany ancelottiego ozywily gre realu

0

Villareal 2:0 !!!!!!!!!

0

nareszzcie wpadlo

0

Oby zdala od Barcelony

0

@agaFCB gdyby byl Messi to by obszedl cale boisko

1

@michal26 no jest naprawdę się z czego cieszyć pchając Polskę w nie swoja wojnę. Oni i tak spiernicza pierwsi z kraju.

1

@shahman wypisz wymaluj zachowanie szejka z psg

1

@udarpawarotam to zobacz czym elity dostały się na forum ekonomiczne do Davos a to oni najwięcej mówią o ekologii

0

@7KrisGron tylko ze mu zostalo pol roku kontraktu i po sezonie moze odejsc za darmo

0

@Matheu12 wtedy anglia się stanie superliga

1

zostawic go a po sezonie niech robi co chce a my bierzemy aube

0

@Kgorecki2500 napewno podpisze Barce ma gdzies

0

@Elosek tik toki pokazuja dokad ten swiat zmierza

1

@maroon Jak shopee to musi byc on

22

0

@galix22 przeciez oni celowali w tak zapowiadany sekstet

2

szkoda ze Messi nie pogratulowal

1

@Messibestplayerintheworld Lewy puscil disco polo

0

@sevs we czwartek puchar krola

0

@Crystal37 a tak malo brakowalo a bysmy go stracili bo xavi sciagnal tego alonso na LO ale na szczescie Balde sie obronil swoja gra

0

wreszcie normalne sedziowanie bez pajacowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?