0

@DonCarletto p$g przestan mi Barcelone przesladowac

0

@Encore Ronaldo z przesłaniem: Lecę po wasz hajs pozdrawiam .

2

@doc a kluby z premier league hulaja sobie

1

@Kuba_1 i to pewnie warte z 10 koła

0

Dziwne żeby powiedział inaczej wobec kolegi z zespołu

0

@takisobiektos real nie musi bo załatwia to na wcześniejszych etapach

0

@MESSIah16 być może nie wiele mógł zrobić dlatego abdykował

1

@Kgorecki2500 a moj wszedl do lodowki

2

przeciez ten espanyol nic nie gral chlop co odklejony

2

@takisobiektos bedzie pod real jak sie okaze ze akurat przypadkowo z realem nie bedzie mogl zagrac

0

@Kszysiek7 wzięli wtedy Dembele zamiast mbappe to maja

0

@bartas97 za jakich patałachów przecież tebas jest zadowolony że Barca gubi punkty

0

taka walka leb w leb z realem zle sie dla nas skonczy

0

lahoz lekow nie wzial

0

obrona zycia chlopa

2

przy tym pajacu trzeba wygrywac mecz ze 3:0 zeby nie mogl go wypaczyc

0

lahoza powinni po tym meczu zawiezc do choroszczy

1

nic nie grajacy espanyol zdobywa bramke buhaha

0

buta mu zdjal i faul

0

faul fatiego xd

0

@Medium musza jeszcze wydac wincyj kasy

0

a tu kartki nie ma

1

Goooooooooool !

0

@AmigoBlancos Mam nadzieje ze tak samo bedzie z Messim i po za Barcelona LM nie wygra

0

@BorzyKrzys ważne że są miliony na premie dla kopaczy

0

@michal26 najpierw odpada psg potem baja

0

@Messiah10 a kto wygrał ?

2

@PatrychoO akurat Albe to ja bym zostawil bo wciaz wiele daje druzynie

0

@Pedri16Future ludzie by chcieli jeszcze raz zobaczyć świętującego Leo

0

@Faro Barcelona szybko mu się znudziła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?