5

Oby Messi wrocil jeszzce do Barcy na sezon dwa

2

Ale MEssi TOPka

1

prawdziwy niemiec z krwi i kosci

0

@Roobo koeman przejmie reprzeentacje

0

hah jeszzce ktos kartke wyrwal

0

holandii brakuje tima krula

0

o kurde co sie odwalilo

0

van dajk powinien wyleciec

0

lahoz jak odprowadzil wzrokiem holendra xd

0

@ObiwanKenobi pod koniec sie pojawil jak strzelal karnego

1

@Encore musialby zdobyc z psg LM albo pojsc do lepszej ligi

2

niech zielinski strzela

1

czemu grosicki nie wszedl wczesniej

0

lewadowski totalnie bez formy

2

Zielu do Barcelony

0

przydalo by sie wiecej takich zielinskich

4

ale krychowiak to woz z weglem grizman truchta a ten go dogonic nie moze

1

szczesny jaka symulka xd

3

@kamiVeB to pewnie stanoski krzyczy

2

przyspieszyli i gol

0

ale fart xd .

0

francja cos na stojaco

0

fryzjer posmarowal francja nie chce grac

4

dobrze ze francja nie gra pressingiem

1

lysy juz ma beke

0

dobrze ze ten lautaro nie przyszedl do Barcy

0

u nas krychowiak moglby taki rajd zrobic

0

ale poszedl jak dzik w zoledzie

0

tak sie walczy brawo

0

kurde maclaren jada na bogato

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?