Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu Fati nie uderzal od razu
0
@SuperPatsonFCB tylko real jest faworyzowany
0
@Encore ostatnie miesiące Leo w p$g
0
@ranger3120 i z tylu klubow musimy akurat co roku trafiać na nich
0
@SeWo77 lewy był didżejem
0
a smrod sie dalej po nim ciagnie
4
Najgorsze jest to że xavi nie wyciąga wniosków bo to kolejny mecz w którym rywal nas łatwo kontruje i strzela bramkę.
1
@Encore raczej z busquetsa i jego strzału w kosmos
0
@Cotutajsiedzieje wróci do Barcy na rok dwa
0
@Hypnosis1 celnych 0 jak rok temu
0
@AlexDark00 dlatego sie smieje
0
@Traba727 w lidze wszystkich klepiemy oprócz realu bo poziom ligi spadł przez tebasa
1
@Benz za co podziękować xd
0
Jeszcze sobie strzelają na luzie trzecia bramkę ale dno
3
Pilzno zapłaci rachunek
0
Ter stegen uderz na bramkę urlaicha
4
Za wcześnie xavi objął Barce mógł jeszcze nabrać doświadczenia w Europie
5
Kontry za Luisa Enrique to było coś
0
0 strzałów eheh
1
Jedyny plus to balde
0
Eh kiedyś my tak klepaliśmy rywali
2
Raphhnia na Daviesa xd
0
Wchodzi potężny Tomasz Miler
0
Bayern gdyby chciał to by wcisnął z 8 bramek
0
Jak tam spalony
0
Baskets haha xd
0
Lewy prześcignął Dembele
0
@Faro dokładnie bo przez tebasa poziom la ligi spada
0
@P33ck już nie będzie okazji
0
@Greenalley za xaviego nie gramy żadnej tiki taki