0

czemu Fati nie uderzal od razu

0

@SuperPatsonFCB tylko real jest faworyzowany

0

@Encore ostatnie miesiące Leo w p$g

0

@ranger3120 i z tylu klubow musimy akurat co roku trafiać na nich

0

@SeWo77 lewy był didżejem

0

a smrod sie dalej po nim ciagnie

4

Najgorsze jest to że xavi nie wyciąga wniosków bo to kolejny mecz w którym rywal nas łatwo kontruje i strzela bramkę.

1

@Encore raczej z busquetsa i jego strzału w kosmos

0

@Cotutajsiedzieje wróci do Barcy na rok dwa

0

@Hypnosis1 celnych 0 jak rok temu

0

@AlexDark00 dlatego sie smieje

0

@Traba727 w lidze wszystkich klepiemy oprócz realu bo poziom ligi spadł przez tebasa

1

@Benz za co podziękować xd

0

Jeszcze sobie strzelają na luzie trzecia bramkę ale dno

3

Pilzno zapłaci rachunek

0

Ter stegen uderz na bramkę urlaicha

4

Za wcześnie xavi objął Barce mógł jeszcze nabrać doświadczenia w Europie

5

Kontry za Luisa Enrique to było coś

0

0 strzałów eheh

1

Jedyny plus to balde

0

Eh kiedyś my tak klepaliśmy rywali

2

Raphhnia na Daviesa xd

0

Wchodzi potężny Tomasz Miler

0

Bayern gdyby chciał to by wcisnął z 8 bramek

0

Jak tam spalony

0

Baskets haha xd

0

Lewy prześcignął Dembele

0

@Faro dokładnie bo przez tebasa poziom la ligi spada

0

@P33ck już nie będzie okazji

0

@Greenalley za xaviego nie gramy żadnej tiki taki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?