La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

3

Co jak co ale Paryż super ma ciuszki sportowe.


0

@Encore Te akurat są słabe, ale ogólnie najlepsze

0

@Medium Nie no sa spoczko

0

@Encore Kozackie są i podobają Mi się :))

0

@Encore Przecież wygląda jak każda sportowa bluza :P A te napisy na rękawach słabe moim zdaniem

0

@Kgorecki2500 Nie prawda, napis "GOAT" na rękawie, idealnie pasuje do Pana z numerem "30". :))

1

@Lionel_Messi10 A to tam GOAT jest napisane? To trochę niewyraźnie jak dla mnie :P Według mnie już lepiej byłoby beż napisu albo z napisem w innym miejscu.

0

@Encore Na ściery do podłogi jak ulał

0

@Kgorecki2500 No na ramieniu mają GOAT a tam niżej na rękawku to nie wiem chyba Paris jest napisane ;D

1

1

@Lionel_Messi10 A, no to o to "Paris" mi chodziło. Ten drugi jest git.
@Encore No napis, ten tzw. "Paris" mi się nie podoba :P A tak, to nie, że bluza słaba czy kozacka. Po prostu zwyczajna.

1

@Kgorecki2500 Czaje czaje hehe ;D

0

@Encore ostatnie miesiące Leo w p$g

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?