0

Ale sytuacja Sevilli

0

@Pawci023x mam nadzieję że nie

0

Trzeba reagować bo dalej to będą to robić

0

@FC1899Barca to niezły var co oni tam cpaja

0

@RonnieVEB specjalnie to jest tak pogmatwane zeby mozna bylo drukowac mecze

1

@El dominatore sedziowie to swiete krowy wiec im to wisi

0

@Xpert77 po to zeby dalej robic wały

1

ale Barca jest ruchana w LM

0

i juz zaczyna sie zabieranie czasu

0

@pomi11 w druga strone by bankowo sprawdzali

5

tu caly czas sprawdazaja cos na varze a gdzie do uja byl var w monachium

1

zagrali szybciej i od razu okazja

0

@AmigoBlancos ale dobrze bronia w porowaniu do ich gry w lidze

0

@Transu96 slabo dalej

0

powinnismy grac z tylu i kontry bo gra wysoko nam nie wychodzi

0

ten piewrszy strzal caranoghlu to juz bylo ostrzezenie

0

typowo inter musial trafic z forma na nasz mecz

0

ktory to juz raz tracimy gola zza pola karnego

0

jprdle jaki strzal zycia

1

dembele fatalny

0

@Barca1992 ten wirus który pojechał na wakacje latem i nagle wraca

1

@Firestone efekt Lewego

0

@AlexDark00 a jak gral to pilki nie umial przyjac

0

@Pilka_jest_okragla jeszcze grajac na nie swojej pozycji

0

@Wossi61FCB dlatego go nie ogladam

0

spalony ale wykonczenie fatiego zenada

0

@daniel32778 i to USA na rękę bo są daleko

4

@HighestInTheRoom ale mają kompleks Barcelony po tej remontadzie

0

chlop ma bol d.y bo Messi nie chce przedluzyc kontraktu

0

i dobrze nie moge ogladac jego w tym p$g

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?