0

Gdyby nie dźwignie Barcy i wzmocnienia kto byłby w stanie konkurować w lidze z realem madryt. Dla tebasa chyba się marzy taka bundesliga gdzie by real wygrywał ligę co roku a on sam byłby wniebowzięty.

25

Sevilla zespół który stał się ofiarą rządów tebasa

0

@betonito nie bo jest tylko wypozyczony

1

jak widac chelsea musi jeszzce wiecej kasy wydac

0

@Emhyr i tak wygraja bundeslige wiec o co te wielkie halo

0

@Encore Milik musisz

0

@Pilka_jest_okragla Messi tylko i wylacznie w tych barwach

2

dlatego robi pod gore reszcie klubom w la lidze faworyzujac real

0

Szejker: Dzieki ropie my mamy zerowe zadluzenie ...

1

@Kessie cavaniego nie ma

4

Ale forma Villareal szkoda że oni nie grają w LM zamiast Sevilli

2

dembele wykopal pilke do aubumeyanga

0

Na Barce to sie spinaja

0

@Emhyr sandro rosell: ah shit here we go again.

3

Nikogo z premier league xd

0

@Dragon_Ball_Z po to bylo aby nabic sobie widzow

0

@PatrychoO ta i bedzie zarabial 6mln euro netto nie uwierze

0

@GeraltzKatalonii duzo? takie nottingham forest wydalo wiecej

2

@J4no przeciez bellerin przychodzi na PO

0

Alba przechodzi do interu zeby strzelic samoboja przeciwko Barcelonie w LM

0

grizman gool xd

1

@Deviler trening czyni mistrza

0

@Darkin zabrac im fajki

0

ale brameczka valencii

0

To Cavani oficjalnie w Valencii

3

@Kondziubarca ale premier league rozkupuje La ligę brawo tebas

0

Złodziejom powinni ucinać ręce to by się odechciało kradzieży

0

@Image pewnie patrzyl czy bylo kopniecie przed polem czy juz w polu

0

ale to i tak przed polem karnym

0

podobny gol jak pierwszy Lewego z valladoid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?