0

i macie swojego benzeme

0

poturlal sie jak neymar

0

@ILovethisGame pewnie ogladaja potezne p$g

0

goool el capitano

0

Kounde zostan na tym PO

0

@pax mam nadzieję że kounde nie zagra taki pazdierz jak z city

0

@ranger3120 skończy się globalne ocieplenie

1

@Pawel13sz dobrze że docenił balde i nie ściągną tego alonso

0

@Hosh i będzie rewanż w high league

0

@Transu96 lepsze to niż te pseudo koncerty

0

@Transu96 raczej brat crashera

0

@xvcWinterSoldier tylko co tancula ma do tego że go wrzosek wyzywa

0

@Rust_Cohle za darmo tego nie robia

0

@Encore raczej trash

1

@xvcWinterSoldier do parke też startował i dostał oklep

2

Twój stary zajebał mi dres

1

Kolejny z nie swoim podkładem

7

Co za bez sens przyszedł zawodowiec do freakowej gali i wyzywa amatorów

1

@BartqRKO bez sensu taka walka zawodowca z amatorem

2

Daj kierowcę do telefonu

0

@draxidox muranski

0

Bo boxdel by wpadł do srodka

0

Zaraz sami siebie znokautuja

0

Wszystkie walki powinny być w klatce rzymskiej

0

@kuz będzie gryzł

0

Ruszasz się jak coca cola

0

@Messi1992 i tak go ubije

2

Teraz czas na głównego bossa

0

Ale się złożył jak zapałka

0

Ale wycpany chlop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?