1

@mcsarna a tebas dalej bedzie dusil hiszpanskie kluby

0

Bayern szuka frajerów

4

Man city lubi to

0

@MesQueUnClub96 bo tak będzie teraz tylko budują formę pod mundial

3

To chlop się nagrał w Barcelonie pół sezonu

0

@Cule1234 united to ma nieograniczone środki czy jak

0

@Messibestplayerintheworld tu trzeba wzmacniac PO

5

Fati wszedl i inny zespol

8

Ale asysta fatiego

0

@ObiektywnyKibic121 teraz bedzie gral w kazdym meczu bo hiszpan i MS sie zblizaja

2

@MesQueUnClub96 tylko musi dostawac te pilki

0

opaska widocznie podzialala na Ter stegena

0

garcia zostan lepiej z tylu

1

de jong godnie zastepuje busquetsa

0

Balde asysta Lewy gol cos pieknego !

1

gerard moreno i 2:0 villareal

0

o kurla ale fart villareal

0

grizman jaki imidz xd

1

@ChampionLW juz mozna wylaczyc

4

@Katalonbar chyba cie pogrzalo

2

@budel17 tylko zauwaz ze graja przy 34 stopniach

0

@zabibarca paulinho chociaz rozegral 2 sezony w premier league

0

@PatrykBarca LM ich zweryfikuje

1

gdyby morata to strzelil to byloby golazo

0

hahaahazard xd .

0

30 latek z ogórkowej ligi to nie może wypalić

0

@FC1899Barca po co ten jutuberek drąży temat

1

@VeB10Ronnie a jak klub chce sprzedać to się mówi że nie mają szacunku do piłkarza bo go wypychają z klubu

3

@thebaanqn Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie

3

@Transu96 za złotą piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?