Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@graco14 wbiegnij na boisko
0
taki augsburg strzela bayernowi
0
jakie combo raul guti
0
kessie powinien uwazac machajac tymi rekami
1
@matirix20 i ten gosciu udajacy obok ze wazy xd
0
@michaelson8 ja akurat sie ciesze o Barcelonie nigdy za wiele
1
@FC1899Barca przeciz ten eko cyrk jest tylko dla plebsu elity beda dalej robic co chca
0
@AmigoBlancos po co masz odpalać jako fan realu
0
@Pawci023x że modelka szuka sponsora
4
@PatrychoO majkel jordan z jordanii
0
@Zoker no jak to że nie wielki bajern mynsza
1
@Oskar00 potężny mental i przychylność sędziów
0
@Worny i tak spoko że co trzy-cztery dni są teraz mecze
2
@Kgorecki2500 a USA ile przekazuje aby zwiększyć swoje wpływy
3
@MontelQ i cyk tak się uzależnia ludzi od rządu
20
var zawsze powinien byc uzywany w takich sytacjach a nie od tak widzimisie sedziego
0
@Pogba czyli drukowanie meczy ciag dalszy a var mial to wyeliminowac
0
@Kgorecki2500 bylo widac ze to nie ten sam Lewy co w ostatnich meczach
0
@Kgorecki2500 ale na starym anoeta nie moglismy sie przelamac
0
co za wyniki leverkusen, brugge, eintracht
0
im strzelac kazano
1
@HighestInTheRoom real by wcisnal na 3:2
0
Szkoda ze abumeyanga nie ma. Lewy jest po za meczem.
0
@!34RC3!_0N4 dlatego real ma tyle LM
0
@kuz my tu moglismy wygrywac 3:0 po pierwszej polowie
0
alianz arena to takie anoeta
1
nawet takei cos nie wpada ja jebie
0
znowu szwabstwo bedzie szalec
0
Lewy jakis nijaki w la lidze zapienicza a tu czlapie
0
japrdle i sie zemscilo