0

@graco14 wbiegnij na boisko

0

taki augsburg strzela bayernowi

0

jakie combo raul guti

0

kessie powinien uwazac machajac tymi rekami

1

@matirix20 i ten gosciu udajacy obok ze wazy xd

0

@michaelson8 ja akurat sie ciesze o Barcelonie nigdy za wiele

1

@FC1899Barca przeciz ten eko cyrk jest tylko dla plebsu elity beda dalej robic co chca

0

@AmigoBlancos po co masz odpalać jako fan realu

0

@Pawci023x że modelka szuka sponsora

4

@PatrychoO majkel jordan z jordanii

0

@Zoker no jak to że nie wielki bajern mynsza

1

@Oskar00 potężny mental i przychylność sędziów

0

@Worny i tak spoko że co trzy-cztery dni są teraz mecze

2

@Kgorecki2500 a USA ile przekazuje aby zwiększyć swoje wpływy

3

@MontelQ i cyk tak się uzależnia ludzi od rządu

20

var zawsze powinien byc uzywany w takich sytacjach a nie od tak widzimisie sedziego

0

@Pogba czyli drukowanie meczy ciag dalszy a var mial to wyeliminowac

0

@Kgorecki2500 bylo widac ze to nie ten sam Lewy co w ostatnich meczach

0

@Kgorecki2500 ale na starym anoeta nie moglismy sie przelamac

0

co za wyniki leverkusen, brugge, eintracht

0

im strzelac kazano

1

@HighestInTheRoom real by wcisnal na 3:2

0

Szkoda ze abumeyanga nie ma. Lewy jest po za meczem.

0

@!34RC3!_0N4 dlatego real ma tyle LM

0

@kuz my tu moglismy wygrywac 3:0 po pierwszej polowie

0

alianz arena to takie anoeta

1

nawet takei cos nie wpada ja jebie

0

znowu szwabstwo bedzie szalec

0

Lewy jakis nijaki w la lidze zapienicza a tu czlapie

0

japrdle i sie zemscilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?