Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
arabia przy nas wyglada jak jakas hiszpania
0
ale obsrani hah
1
Busquetsa pozegnac alba jeszcze duzo daje druzynie
0
@Emhyr a te szwaby dalej maja bol du.y
0
@Kessie ciekawe co kupi po wygranej z Polską
0
ahhaha vinicius
0
@barcelonaLM juz dostali 6 -tke od belgii
0
@Bernard777 lepiej dla Barcy zeby Kounde gral jak najmniej
0
@cold_play potem bedzie mogl powiedziec ze ogral mistrzow swiata
1
@barcelonaLM kupi jakis szejk i bedzie wojna szejkow w manchesterze
0
wyobrazcie sobie takiego glika przeciwko mbappe xd
0
@Encore Ronaldo się obsral Barcelony w LE
0
czesiu top pieknie rozpracowal meksyk
6
powininen byc dodatkowy mecz polska katar o najbardziej zenujaca druzyne turnieju
8
nasz poziom to poziom kataru
2
jak dobrze widziec var a nie jak w LM
0
ale wrzutka hahahah
2
i co da sie ograc argentyne a taki szczesny mowi o 0 punktach to jest ten mental
0
@Kluivert_P i bardzo dobrze
0
@Janas11224 a najlepsi technicy z Brazylii gdzie sie tego ucza jak nie na ulicy
2
@Bobo25 i kradnie puchar z gabloty lysego
0
szejki nie pocieszeni
0
@draxidox a pilka gdzie byla w tym momencie
0
@paweldunajecfcb przeciez chodzi o moment podania
3
gol nieprawidlowy bo uderzyl za lekko xd
0
ahahha jaki wał
0
jeszcze var XDDD
0
@MESSIah16 i dobrze ze ukarza to nie jest miejsce na takie cyrki niech se po domu chodzi z tym
1
@koziar w Sevilli to on wymiatał
1
@Faro że ludziom się chce oglądać to na zywo