0

arabia przy nas wyglada jak jakas hiszpania

0

ale obsrani hah

1

Busquetsa pozegnac alba jeszcze duzo daje druzynie

0

@Emhyr a te szwaby dalej maja bol du.y

0

@Kessie ciekawe co kupi po wygranej z Polską

0

ahhaha vinicius

0

@barcelonaLM juz dostali 6 -tke od belgii

0

@Bernard777 lepiej dla Barcy zeby Kounde gral jak najmniej

0

@cold_play potem bedzie mogl powiedziec ze ogral mistrzow swiata

1

@barcelonaLM kupi jakis szejk i bedzie wojna szejkow w manchesterze

0

wyobrazcie sobie takiego glika przeciwko mbappe xd

0

@Encore Ronaldo się obsral Barcelony w LE

0

czesiu top pieknie rozpracowal meksyk

6

powininen byc dodatkowy mecz polska katar o najbardziej zenujaca druzyne turnieju

8

nasz poziom to poziom kataru

2

jak dobrze widziec var a nie jak w LM

0

ale wrzutka hahahah

2

i co da sie ograc argentyne a taki szczesny mowi o 0 punktach to jest ten mental

0

@Kluivert_P i bardzo dobrze

0

@Janas11224 a najlepsi technicy z Brazylii gdzie sie tego ucza jak nie na ulicy

2

@Bobo25 i kradnie puchar z gabloty lysego

0

szejki nie pocieszeni

0

@draxidox a pilka gdzie byla w tym momencie

0

@paweldunajecfcb przeciez chodzi o moment podania

3

gol nieprawidlowy bo uderzyl za lekko xd

0

ahahha jaki wał

0

jeszcze var XDDD

0

@MESSIah16 i dobrze ze ukarza to nie jest miejsce na takie cyrki niech se po domu chodzi z tym

1

@koziar w Sevilli to on wymiatał

1

@Faro że ludziom się chce oglądać to na zywo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?