Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler nie bo sie nie podzielil premia
0
@Donnie_Darko tam raczej jest szejk z psg z nowym kontraktem
0
@Siro jako kapitan i prawdziwy cule powinien być z drużyną na dobre i na zle
0
@Bartula posypal głowę solą
0
@Kondziubarca watpie perez nie jest takim dzbanem
0
@Encore jaka druga
0
@Kszysiek7 on jeszcze po zakończeniu kariery będzie zarabiać
0
@Qaz123 ta laporta wyrzucił bo to on zadłużył klub że staną się na skraju bankructwa
0
@Kondziubarca prawdziwy z niego el capitano
0
@kkbarca jak teraz nie wroci to juz nie wroci
0
@pt9 mundial byl wiec schowali go do szafy
9
Szkoda ze juz nie obejrze meczu z jego udzialem bo ogladac go w koszulce psg nie zamierzam
5
@LRey a to wina laporty ze przejal klub z takimi dlugami czy bartomeu? Gdyby nie rzady tego nieudacznika to Messi dalej by gral w Barcelonie
1
@wasacz zdobyl medal ? zdobyl
1
szejk wchodzacy na kazdym kroku w du.e to musi sie tak skonczyc
0
@Kszysiek7 bo oni mają gdzieś ten klub
0
@Janas11224 jak cały tik tok
0
@MESSIah16 anotella pakuj walizy
0
az sie przypomina jak Messi podnosil puchar LM z Barcelona
7
Messi nowym krolem kataru
0
@barcelonaLM dlugo to tam nie poebdzie
1
makron dumny ze swojej kolonii afrykanskiej
5
Martinez puuuuuuu
0
Badz co badz polacy z medalem
0
@Rl9k1nG meksyk tez wygral
1
pieknie mbappe zlal makarona
0
@Marcelinho99 dobrze ze nie trafil do realu
0
z Barcelona to strzelil dzban
0
afryka gra z argentyna hah
0
Messi czy Martinez