2

@Deviler nie bo sie nie podzielil premia

0

@Donnie_Darko tam raczej jest szejk z psg z nowym kontraktem

0

@Siro jako kapitan i prawdziwy cule powinien być z drużyną na dobre i na zle

0

@Bartula posypal głowę solą

0

@Kondziubarca watpie perez nie jest takim dzbanem

0

@Encore jaka druga

0

@Kszysiek7 on jeszcze po zakończeniu kariery będzie zarabiać

0

@Qaz123 ta laporta wyrzucił bo to on zadłużył klub że staną się na skraju bankructwa

0

@Kondziubarca prawdziwy z niego el capitano

0

@kkbarca jak teraz nie wroci to juz nie wroci

0

@pt9 mundial byl wiec schowali go do szafy

9

Szkoda ze juz nie obejrze meczu z jego udzialem bo ogladac go w koszulce psg nie zamierzam

5

@LRey a to wina laporty ze przejal klub z takimi dlugami czy bartomeu? Gdyby nie rzady tego nieudacznika to Messi dalej by gral w Barcelonie

1

@wasacz zdobyl medal ? zdobyl

1

szejk wchodzacy na kazdym kroku w du.e to musi sie tak skonczyc

0

@Kszysiek7 bo oni mają gdzieś ten klub

0

@Janas11224 jak cały tik tok

0

@MESSIah16 anotella pakuj walizy

0

az sie przypomina jak Messi podnosil puchar LM z Barcelona

7

Messi nowym krolem kataru

0

@barcelonaLM dlugo to tam nie poebdzie

1

makron dumny ze swojej kolonii afrykanskiej

5

Martinez puuuuuuu

0

Badz co badz polacy z medalem

0

@Rl9k1nG meksyk tez wygral

1

pieknie mbappe zlal makarona

0

@Marcelinho99 dobrze ze nie trafil do realu

0

z Barcelona to strzelil dzban

0

afryka gra z argentyna hah

0

Messi czy Martinez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?