1

@VamosRakieta bedzie ogladal z trybun

0

@Bogan zaczyna odstawac przez tebasa i te jego przepisy

1

@Comfortable_ to tylko polroczne wypozyczenie bez opcji wykupu

1

@michal26 to tak jakby w niemczech spiewano o hitlerze

0

@Azi bo dobrze placa a kazdy grosz sie przyda

0

@Antimadridista_WR dawac go do la ligi i niech uczy tutejszych sedziow jak sie powinno to robic

0

@Gall nie w barcelonskim a w stylu bartomeu

1

@DonCarletto jak to prawda to atletico powinno zaklepac tuchela

0

@Emhyr ale to tylko wypozyczenie

4

Bartomeu niech placi

14

@Firestone teraz drużyna jedzie do Arabii Saudyjskiej więc można go tam już zostawić

0

@KrychaFCB sylwester sie przedluzyl

0

@bartas97 wielki real poszkodowany

0

@DonFerdinando dlatego nie warto robić interesów z city. Guardiola opycha nam szrot Garcia, Torres

1

teraz ladnie poklepali

0

arda turan bedzie rzucal butem z trybun

0

@jacobFCB Douglas by się przydał z nim wygraliśmy LM

9

real to nawet trypletu nigdy nie zdobył a ci o sextecie

0

ponoc byl widziany w tworkach

0

nie ma jakiegos innego kandydata na to stanowisko? z tym gosciem la liga niedlugo upadnie

0

w lidze mamy 6 bramek straconych w 15 meczach a tu w jednym tracimy 3

2

@ZwyklyKibicBarcy04 trzecioligowe intercity ktore jest w strefie spadkowej

1

@barcanawieki czeka na nowy kontrakt

1

barcelona b stracila 0 bramek z intercity

0

kiedys to my takie druzyny pykalismy glebokimi rezerwami zenada

0

ja pierd. z 3 ligowcem ....

0

to musialo sie tak skonczyc jak z espanyolem zero wyciagnietych wnioskow

0

ferran ty miernoto

0

1:0 to niebezpieczny wynik

1

Araujo topka !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?