1

@Barca_Big_Moment przeciez ten inter nic nie gra. Z nami tylko sie murowali i kontry.

0

@tomek8756 za Trumpa by nawet tej wojny nie bylo

1

@esem91 smacznego

0

@Coutinho007 bo superliga ma być premier league

0

Bez faulu na carasco xd

0

@pioz123 i dwa razy ogladac pazdzierz sędziowski

0

Bardzo dobry strzał głową no rzeczywiście hah

0

Viniciusz dostał twarzowe

2

A sędzia wywalone bo real przy pilce

3

Goool atletico !!!

0

@Kuba_1 juz ja mial podpisywac miesiac temu

0

@BorzyKrzys w La lidze powinni prześwietlić tebasa w związku z cvc

0

Strzelili bramkę i już chaos

0

Busquets niezły mecz póki co

1

@czosnekfcb to beda ogladac tylko i wylacznie jakies fanboje ronaldo

0

@Ptasior i co z tego że dostarcza a kto będzie nimi jeździć nie nauczą się obsługi w parę dni

1

@Cule1234 La Liga to teraz staje się dostarczycielem zawodnikow do premier league ale tebas w tym nie widzi problemu

0

@Nazio87 nie bo trzeba miesiecy praktyk żeby nauczyć się go obsługiwać

1

wreszcie ma szanse zdobyc trofeo zamora

4

nie strzelili na 1:1 to real strzelil na 2:0

4

schodzi panienka

4

jaki spalony lol

2

@hayek jak to fanboj realu

1

wazne ze sa 3 pkt

0

Fati podsumowal swoja gre

4

@Maciek069 bo to strona Barcelony

2

co ci sedziowe dla Barcy to od razu gwizdze spalony a dla getafe zwlekaja

1

Fati tragiczny mecz

2

chlop prawie umarl po tym ciosie

1

@macio_944 juz nie warto ogladac Barca sie skonczyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?