0

@Czak18 szejk nie ma nic dogadania po sezonie bo wygasa mu umowa z psg

26

Chcialbym zoabczyc ta wspolprace Lewandowskiego z Messim

2

hah ole realu na anfield

0

dobrze ze real przejdzie dalej bedzie spuchniety na lige

0

zęby firmino powinny oslepic obroncow realu

0

Szkoda ze my sie wtedy obsralismy na anfield

0

buahahha duch kariusa powrocil

1

obsral zbroje przed poteznym van dajkiem

0

ladnie to zmiescil

1

ha ha ha kurtula

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@betonito i dobrze to tak jakby niemiecka restauracja się otworzyła w barwach 3 rzeszy

0

@The_Man tak jak Michniewicz

0

@KrychaFCB i tak z tym śmiesznym klubem nie wygra lm

0

Dla niego najlepiej żeby bartomeu wrócił aby dalej niszczył klub. Czemu cicho siedział za rządów bartomeu gdy ten szastał kasa na lewo i prawo.

0

@CeriCe ale ktoś musi to doniesc do prasy akurat teraz gdy Barca wychodzi na prostą

1

@creativeopinion hah dobry żart za franco też był czysty

0

Ale czemu dopiero teraz po 5 latach takie coś wychodzi a nie wcześniej

0

Akurat z united to ława

2

To ile z Messim bylo

0

@Emhyr bartomeu powinien za to odpowiedzieć a nie winny klub

0

@Tasde te wszystkie niusy dochodzą z madrytu więc nie będą srać we własne gniazdo

3

@ini_barca dla oczyszczenia hiszpańskiej pilki to powinni prześwietlić też real madryt

3

ten alarcon nawet pilki nie dotknal xd

1

ferran znowu bitka xd

0

@szymonex10 Ferran na lewa strone

9

Ferran i Raphinia na united

1

Ferran co imponuje dzis

0

ferran co szaleje dzis

0

@masq nie wiem co xaviemu sie odkleilo zeby postawic na alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?