1

@Kamilos84 * nie dotyczy elit

1

@Pawel13sz tam trzeba wywalić zarząd a nie trenera

1

@GeneralXavi wypuścili krakena

2

Araujo co zlomuje w defensywie

2

brakowalo nam takiego szczescia w lm

0

araujo co za TOP

10

@FC4BARCA i dobrze je wykorzystal

10

,, w LaLidze trzeba czekać miesiącami, żeby zobaczyć, czy można zostać mistrzem." fakt bo w bundeslidze już wiadomo na starcie kto wygra

0

@konraden a kim ten ekspert od wszystkiego jest że będzie nam mowil jak mamy żyć. On robi tylko biznes na baranach.

0

@BulaKG fejm sobie dobiła i elo

0

Tebas już to robi bez superligi

1

Niech zacznie grać to nie będzie wchodzil z ławki

3

@Rl9k1nG przecież to komik a nie wojskowy

0

@Kondziubarca to będzie siedział na trybunach szejków stać na to

0

@Tasde to jak ten zamek przetrwal 2 tysiace lat

1

0

gooooooooooooooooooooooooool

0

@Kaamilos87 jak sie cieszyli przeciez walcza proboja

0

Sevilla jakie ustawienie autobusowe

2

Nie ma oficjalnego werdyktu bo czekają na jakiś przelew

0

@KrwawiaceoczyVEB to sprzedadza do PL za wieksze pieniadze

0

@Yoohoo Francuzi coś się sypią mbappe, Dembele i teraz benzema

0

Busquets dobrze wygląda tylko w ustawieniu na 4 pomocników

0

@siara10 to czemu nie kontrolował tak wcześniej jak bartomeu rządził klubem

5

@zmiana_plana za szybko ją mu dali

0

@Lionel_Messi10 dziwne żeby im się chciało grać przecież to najemnicy

0

@John_Doe La Liga to sobie może pozwolić na jakieś ochlapy z premier league

0

@Rl9k1nG nie tylko na tej ale i na poprzednich a bylo ich sporo

2

@Hubsao tebas już bierze pod lupę espanyol

0

@Sysia11 we francji bylo by podobnie bo by faworyzowali psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?