Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pilka chodzi jak za dawnych czasow
1
Az szkoda ze z taka gra nie gramy w LM
0
Cos ten sekstet realu nie pyknie
1
co to za modly w tle
3
Balde co za petarda
0
@PatrykBarca ale wieksze buczenie i gwizdanie bylo na real
0
Ale super pierwsza polowa !!
0
dawac manite !!!
1
kurde dembele byl wolny
0
Olee Oleee Oleeee
10
vinicius juz zmienil strone bo araujo go zlomuje xd
0
Trzeba dać mu szansę chłop rozegrał dopiero pół sezonu. Dembele ile czasu potrzebował żeby coś zaczął grać
0
@Bisz ale nie trawie psg już bym wolał widzieć go w city
@waletpl będąc precyzyjnym do saudyjczykow
4
Wolałbym żeby poszedł do arabów niż siedział w tym psg
0
@Kgorecki2500 dlatego każde odpadnięcie p$g z lm to uczta dla oczu
1
@vangoor już dawno powinni siedzieć
0
,,pozwolenie na odejście Leo Messiego, najlepszego piłkarza w historii futbolu, było historycznym błędem." tylko to przez te jego nieudolne rządy do tego doszło. Messi już chciał odejść za jego rządów ten słynny burofaks.
0
@Lionel_Messi10 jak nie hajsem gdyby nie petrodolary to nikt by tam nie poszedł. Messi tam poszedł bo nikt inny nie spełniłby takich wymagań finansowych a chciał zostać w Europie.
3
Jak odmówił badania to jednak ma coś do ukrycia
1
@Adam1986 ale tebas co wziął zaliczkę od cvc to jego
0
@Messibestplayerintheworld ci to szastają kasa a Barca musi każdy grosz liczyć
0
@Encore kusi hajsem nic po za tym
1
@Kondziubarca ten trsnsfer od początku był podejrzany że go tak łatwo oddali jednak dobrze wiedzieli tak samo z garcia
0
ja pierd. jak to wychwycili niby
0
goooooooooooool
5
Brakuje Michniewicza wsrod najlepszych trenerów przecież wyszedł z grupy
5
Zostawić depaya do końca sezonu a potem wziąć aube
0
@Kuba_1 to są najemnicy mają w du.ie ten klub tak jak ja
4
Martinez by się przydał Valencii
3
co ten gosciu z valencii zamiast zapakowac to do bramki