1

Pilka chodzi jak za dawnych czasow

1

Az szkoda ze z taka gra nie gramy w LM

0

Cos ten sekstet realu nie pyknie

1

co to za modly w tle

3

Balde co za petarda

0

@PatrykBarca ale wieksze buczenie i gwizdanie bylo na real

0

Ale super pierwsza polowa !!

0

dawac manite !!!

1

kurde dembele byl wolny

0

Olee Oleee Oleeee

10

vinicius juz zmienil strone bo araujo go zlomuje xd

0

Trzeba dać mu szansę chłop rozegrał dopiero pół sezonu. Dembele ile czasu potrzebował żeby coś zaczął grać

0

@Bisz ale nie trawie psg już bym wolał widzieć go w city
@waletpl będąc precyzyjnym do saudyjczykow

4

Wolałbym żeby poszedł do arabów niż siedział w tym psg

0

@Kgorecki2500 dlatego każde odpadnięcie p$g z lm to uczta dla oczu

1

@vangoor już dawno powinni siedzieć

0

,,pozwolenie na odejście Leo Messiego, najlepszego piłkarza w historii futbolu, było historycznym błędem." tylko to przez te jego nieudolne rządy do tego doszło. Messi już chciał odejść za jego rządów ten słynny burofaks.

0

@Lionel_Messi10 jak nie hajsem gdyby nie petrodolary to nikt by tam nie poszedł. Messi tam poszedł bo nikt inny nie spełniłby takich wymagań finansowych a chciał zostać w Europie.

3

Jak odmówił badania to jednak ma coś do ukrycia

1

@Adam1986 ale tebas co wziął zaliczkę od cvc to jego

0

@Messibestplayerintheworld ci to szastają kasa a Barca musi każdy grosz liczyć

0

@Encore kusi hajsem nic po za tym

1

@Kondziubarca ten trsnsfer od początku był podejrzany że go tak łatwo oddali jednak dobrze wiedzieli tak samo z garcia

0

ja pierd. jak to wychwycili niby

0

goooooooooooool

5

Brakuje Michniewicza wsrod najlepszych trenerów przecież wyszedł z grupy

5

Zostawić depaya do końca sezonu a potem wziąć aube

0

@Kuba_1 to są najemnicy mają w du.ie ten klub tak jak ja

4

Martinez by się przydał Valencii

3

co ten gosciu z valencii zamiast zapakowac to do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?