Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr pepsi i coca cola maja tego samego inwestora
0
@BorzyKrzys ,,Taka była nasza taktyka na wyjście z grupy." czyli teraz bedziemy grac inaczej ?
1
@mrboom wogole to hanba ze mimo placeniu podatkow na sluzbe zdrowia trzeba jeszcze robic dodatkowe zrzutki takie rzeczy tylko w Polsce
0
@barcelonaLM mnie tez ogarnia ekstaza
1
@FCBparasiempre za to my zasluzylismy taka gra
1
i co polscy pseudokopacze mozna grac ofensywnie i wygrac mimo slabszego skladu
1
@Mordzia97 krychowiak
0
inne slabsze druzyny jak potrafia sie postawic lepszym rywalom a my nie potrafimy wymienic trzech podan
0
ronaldooooooooo
1
A tacy pewni byli komentatorzy hah
0
@esem91 a cała lewica w żałobie
1
hiszpania tez strzela z glowki
0
lukaku hahahaha
1
@takisobiektos to jest ten mental miszczow
0
@Rudy432 zamiast bereszynskiego zagra raczej jedrzejczyk bo ma kontuzje
1
Deszamp może rspokojnie ezerwy wystawić
0
Już widzę te nagłówki. Glik który zatrzymal mbappe
0
Ale drukują na tych mistrzostwach
0
Hahaha jaka ruleta
1
@MesQueUnClub_87 technicznie jesteśmy mizerni
0
Jaka kaleka omg
0
To niezły spalony
1
@Aragorn33 emigrowali na poludnie na czas mistrzostw
1
ci koreanczycy technicznie miazdza naszych kopaczy
0
morata !!!!!!!!
0
czesio ball wciagnie ta argentyne
2
typowy milik ahhahah
0
teraz czesiu zdejmuje milika i stawiamy autobus
3
mleczak mu wypadl
1
@Joe_Pesci bo wedlug czesia wszystko jest okej 0 z tylu