2

@Emhyr pepsi i coca cola maja tego samego inwestora

0

@BorzyKrzys ,,Taka była nasza taktyka na wyjście z grupy." czyli teraz bedziemy grac inaczej ?

1

@mrboom wogole to hanba ze mimo placeniu podatkow na sluzbe zdrowia trzeba jeszcze robic dodatkowe zrzutki takie rzeczy tylko w Polsce

0

@barcelonaLM mnie tez ogarnia ekstaza

1

@FCBparasiempre za to my zasluzylismy taka gra

1

i co polscy pseudokopacze mozna grac ofensywnie i wygrac mimo slabszego skladu

1

@Mordzia97 krychowiak

0

inne slabsze druzyny jak potrafia sie postawic lepszym rywalom a my nie potrafimy wymienic trzech podan

0

ronaldooooooooo

1

A tacy pewni byli komentatorzy hah

0

@esem91 a cała lewica w żałobie

1

hiszpania tez strzela z glowki

0

lukaku hahahaha

1

@takisobiektos to jest ten mental miszczow

0

@Rudy432 zamiast bereszynskiego zagra raczej jedrzejczyk bo ma kontuzje

1

Deszamp może rspokojnie ezerwy wystawić

0

Już widzę te nagłówki. Glik który zatrzymal mbappe

0

Ale drukują na tych mistrzostwach

0

Hahaha jaka ruleta

1

@MesQueUnClub_87 technicznie jesteśmy mizerni

0

Jaka kaleka omg

0

To niezły spalony

1

@Aragorn33 emigrowali na poludnie na czas mistrzostw

1

ci koreanczycy technicznie miazdza naszych kopaczy

0

morata !!!!!!!!

0

czesio ball wciagnie ta argentyne

2

typowy milik ahhahah

0

teraz czesiu zdejmuje milika i stawiamy autobus

3

mleczak mu wypadl

1

@Joe_Pesci bo wedlug czesia wszystko jest okej 0 z tylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?