2

@Deviler czyli mozna sie napic

1

@JimMorrisonFCB i jeszcze zdzisiu krecina

32

Tak się gra a my się męczymy z wyspami owczymi

2

Jeszcze powinni przeswietlic to CVC bo tam tez smierdzi lapowka

0

@mekston gang olsena

0

@Uukasz_93 ze nie bedzie gluchy slepy i cicho siedzial na jej wybryki

0

@Barca1992 teraz inne dzieciaki będą wbiegać na boisko

3

Za chwilę wręczanie pucharu

0

Ale kidosy tam dra jape

1

Lewy bogiem !!.

1

Kucharza lapia skurcze

4

Dla Niemców by strzelił

0

@Faro kto im kazał kupować bilety na ten pazdizerz

6

Bednarek : jeszcze 45 minut i idziemy w miasto

1

Wozny wszedł na boisko

0

Wuja brzeczek by to poukładał

2

Pierwszym składem nie możemy strzelić wyspom owczym xd

0

Trener wysp owczych nawet ma bekę xd

0

Mamy to celny szczał

0

Dubler Zielińskiego na ławce

0

Bronimy się z wyspami owczymi

2

Pracownik stacji benzynowej prawie nam strzelił

0

@Drozdu7 niektórzy będą mieć nockę na stacji benzynowej

2

@Trojanek23 w autobusie nie wyglądała na wykorzystana

0

Co namowil kluby na cvc to jego

0

@Chucky i pomyśleć że on miał więcej głosów od obamy

3

Leon z rekordem serwisu 138 km/h

0

@DonMatteo901 a to tylko w LM

0

@Firestone to był test IQ dla społeczeństwa

0

@FutbolFan a Bednarek dalej na wakacjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?