0

@kamiVeB i z pepem

0

Ramos blisko gola

1

Sevilla niedawno ładna piłkę grała z city a teraz się męczą z jakimiś kiepami z ligue 1

0

Nieźle gra sociedad

0

@Tasde ich miejsce to liga europy

3

U Lewandowskiego pękła setka xd


0

Co tam się wydarzyło że bramkarz Lazio z golem

0

Kto nie skacze ten madritista xd

3

Szkoda 7-0 już powinno być

5

Dla Yamala włączył się dembele

1

Ajjj szkoda lamal

0

Wchodzi crack .

2

Felix !!!!!! 2x

0

Kurde w tym porto jeszcze Pepe gra 40 lat hah

0

@Bobo25 żenujący klub obok realu

1

Oole oleeee oleeeee !

0

Ale lewy tam zablokował dobrze że Gavi dokończył

0

@Bobo25 ujowo .

0

City się kończy he

0

Ale poklepali szkoda że balde spartaczył

2

Ale cancelo to przekozak wszędzie go pelno

2

Felix wreszcie pokazuje co najlepsze w ofensywnej drużynie

23

Cancelo co ty robisz xdddd

0

Co oni tam sprawdzają

2

Joao Felix !!!!!

4

De czempionssssss !!

0

co za kiepy tam gwizdza

2

@cyron1 tylko że jakoś cicho o tym. Gdyby to było w Barcelonie to by już cały świat gadał.

0

@Szreko kto wogole dal maguaierowi opaske hah

1

@FutbolFan merkel lubi to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?