Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HERORICH2 jazda z realem
0
niech juz sie zawija z tej rzeznickiej ligi
0
@Encore o kurła hannibal
0
@Roobo jakby aspas nie zszedl to by wygrali
9
Ten aspas to talizman celty chłop szedł i celta przestała grać
1
Może Barca sobie zrobiła challange że będą przegrywać 2:0 do 80 min bo znudziło się wygrywanie po 5:0
0
Luaaaaaa 3:2 !!!!!
1
Ale podanie raphinhi
0
Goooool Lewandowski
2
Celta typowa drużyna jednego meczu potem zaczną grać ten swój piach
0
Mingeza w barcelonie dno a tu gra jak szef
0
Typowa autobusowa drużyna jprdle
0
Raphinia może coś z dystansu ustrzeli
3
I teraz będą leżec pol godziny
0
I to jest to zamiast szybko ruszyć z akcją to zwalniamy a oni się ustawiają
0
@KibicBarcy84 wystarczy zobaczyc ustawienie celty
0
Oni tak się zamurowali że nie idzie środkiem ani skrzydłami.
4
Araujo jaka petarda
0
Za wolno gramy dlatego jest taka lipa
0
Ostatni mecz w lidze przegraliśmy właśnie z celta
2
Zamiast grać z kontry póki tamci nie wrócili to stoimy
0
@LukaszFan bo my gramy wysoko a oni zamurowani z tylu
0
Ale frajerstwo OMG
0
Typowy aspas przeciwko Barcelonie
0
Rafa murarz Benitez
1
@escarabajo można powiedzieć ze to city bo należy do city group
21
koles tym faulem byc moze ugral sobie transfer do getafe
0
@Dundersztyc jaki mistrz ll dostał baty 8:2
0
@KyngPyng jeszcze klopp
0
@Herato nie tylko guardiole ale tez dyrekcje sportowa z Barcelony