2

@HERORICH2 jazda z realem

0

niech juz sie zawija z tej rzeznickiej ligi

0

@Encore o kurła hannibal

0

@Roobo jakby aspas nie zszedl to by wygrali

9

Ten aspas to talizman celty chłop szedł i celta przestała grać

1

Może Barca sobie zrobiła challange że będą przegrywać 2:0 do 80 min bo znudziło się wygrywanie po 5:0

0

Luaaaaaa 3:2 !!!!!

1

Ale podanie raphinhi

0

Goooool Lewandowski

2

Celta typowa drużyna jednego meczu potem zaczną grać ten swój piach

0

Mingeza w barcelonie dno a tu gra jak szef

0

Typowa autobusowa drużyna jprdle

0

Raphinia może coś z dystansu ustrzeli

3

I teraz będą leżec pol godziny

0

I to jest to zamiast szybko ruszyć z akcją to zwalniamy a oni się ustawiają

0

@KibicBarcy84 wystarczy zobaczyc ustawienie celty

0

Oni tak się zamurowali że nie idzie środkiem ani skrzydłami.

4

Araujo jaka petarda

0

Za wolno gramy dlatego jest taka lipa

0

Ostatni mecz w lidze przegraliśmy właśnie z celta

2

Zamiast grać z kontry póki tamci nie wrócili to stoimy

0

@LukaszFan bo my gramy wysoko a oni zamurowani z tylu

0

Ale frajerstwo OMG

0

Typowy aspas przeciwko Barcelonie

0

Rafa murarz Benitez

1

@escarabajo można powiedzieć ze to city bo należy do city group

21

koles tym faulem byc moze ugral sobie transfer do getafe

0

@Dundersztyc jaki mistrz ll dostał baty 8:2

0

@KyngPyng jeszcze klopp

0

@Herato nie tylko guardiole ale tez dyrekcje sportowa z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?