0

Trzeba się zrewanżować za finał MS

0

@meg23 topowych piłkarzy może tylko real ściągać dla reszty jest ograniczony budżet

1

@hayek za duzo gta

0

@kuz jak dobrze ze sie go pozbylismy Lamal bedzie 100 razy lepszy od niego

2

@marcin62 ze ktos sie nabiera na tego swetru ktory namawial ludzi na branie kredytow we frankach a potem uciekl do portugali

0

@betonito tam w tym psg to tylko mbappe ratuje jak on odejdzie to ta druzyna stanie sie przecietniakiem

0

@_barti wybiorę to i to

4

Eh w sobotę Barca i Polska o 21

0

Mamy to finał klątwa zrzucona ze slowakami

3

Leon show !!!!.

2

135 km/h Leon luaa

0

@Katalończyk 99 taśmy benzemy

0

Ale sloweńcy co bronią

2

@barcelonaLM nie srovid a grypa która jest jak co roku ale szczepionki muszą się sprzedać dla przygłupów

0

Wreszcie Leon się rozkręcił

0

Dobrze sloweńcy popełniają błędy

0

Wszystkich potrafimy pokonac pojawi się te nieszczesna Słowenia i nasi zapominają jak się gra w siatkę

0

Co oni z tymi serwami

0

@mordini123 pewnie będzie nim probierz kumpel z jagieloni

0

@Emhyr co roku byl minus i tebas siedział cicho a teraz nagle wylicza kazde euro

12

@Danny Gaucho i to calowanie herbu hah

0

@MesQueUnClub96 nie ma szans zmna zagranicznego pewnie będzie polak bo mało czasu jest

1

@GeneralXavi czyli jak zarobić kolejne miliony na przyglupach

0

@Pablozeusz rok temu tez mieli slaby poczatek sezonu a potem skonczylo sie wygrana w LE

0

@kamyk_23 a kto by chciał z tym frankowiczem rozmawiać

0

Pięknie i szybko poszło w 4 secie

3

I ta nieszczesna Słowenia w półfinale. Oby przełamać ta klątwę z nimi na ME.

0

@Domin7777 nom nie leżą paradoksalnie wolałbym grać z taką Francja niż z nimi

0

@Majczel97 serbia gra na swoim maksie my nie gramy na swoim najwyższym poziomie. Polska w najwyższej formie by ich zmiażdżyla w trzech setach jak pokazał drugi set.

2

@Majczel97 Serbia na naszym poziomie dobre. Drugi set pokazał gdzie jest Serbia jak idzie nam tak jak powinno być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?