Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop co wyciął bez kartki xd
0
Biegają jak wściekłe psy
0
szkoda akcji ale cieszy zaangażowanie Barcy
2
Raphinia pięknie
0
@mindbender84 presja realu przynosi efekty
2
Teraz będą leżec po każdym kontakcie
0
Tarzan stracił ucho
1
Już się zaczyna nie wytrzymują tempa gracze majorki
4
Xavi na boisko !
1
Lewy by to strzelił xd
0
Z tymi drużynami to i city by miało problem co grają jakby to był finał
1
@Kuba_1 i to jest żenujące spinają się na jeden mecz a potem grają pazdizerz
4
Ofensywnie? Wszystkie autobusy tak robią cisna na poczatku żeby strzelić a potem murarka i kontry
8
Majorka gra jak o mistrzostwo świata
3
Powtórka z rozrywki
0
Dla niego mógłby być tylko real madryt w lidze po co inne drużyny.
1
@Kessie znowu się szykuje ciężki mecz przeciwko autobusowi
1
Belignham nie wytrzymał
3
Olee oleee oleee
2
Dawaj depay golazo na 4:1
2
@MichalZZZ kontuzje miał
0
@barcelonaLM nie tak samo jak siatkarze nie mają a są na pierwszymiejscu
0
Ale ci komentatorzy eleven płaczą
0
Uff dobrze że żółta
7
Brawo sędzia krótko z nimi
0
Aj to powinno być 3:0
0
@Coutinho007 bo griezmann to pozycja Messiego a u nas Messi go blokował
0
Dawać manite atletico !
0
Grieezzmannnnn !!!!!
1
Goooooooool morata !!!!