0

Chłop co wyciął bez kartki xd

0

Biegają jak wściekłe psy

0

szkoda akcji ale cieszy zaangażowanie Barcy

2

Raphinia pięknie

0

@mindbender84 presja realu przynosi efekty

2

Teraz będą leżec po każdym kontakcie

0

Tarzan stracił ucho

1

Już się zaczyna nie wytrzymują tempa gracze majorki

4

Xavi na boisko !

1

Lewy by to strzelił xd

0

Z tymi drużynami to i city by miało problem co grają jakby to był finał

1

@Kuba_1 i to jest żenujące spinają się na jeden mecz a potem grają pazdizerz

4

Ofensywnie? Wszystkie autobusy tak robią cisna na poczatku żeby strzelić a potem murarka i kontry

8

Majorka gra jak o mistrzostwo świata

3

Powtórka z rozrywki

0

Dla niego mógłby być tylko real madryt w lidze po co inne drużyny.

1

@Kessie znowu się szykuje ciężki mecz przeciwko autobusowi

1

Belignham nie wytrzymał

3

Olee oleee oleee

2

Dawaj depay golazo na 4:1

2

@MichalZZZ kontuzje miał

0

@barcelonaLM nie tak samo jak siatkarze nie mają a są na pierwszymiejscu

0

Ale ci komentatorzy eleven płaczą

0

Uff dobrze że żółta

7

Brawo sędzia krótko z nimi

0

Aj to powinno być 3:0

0

@Coutinho007 bo griezmann to pozycja Messiego a u nas Messi go blokował

0

Dawać manite atletico !

0

Grieezzmannnnn !!!!!

1

Goooooooool morata !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?