0

@Domin7777 nom nie leżą paradoksalnie wolałbym grać z taką Francja niż z nimi

0

@Majczel97 serbia gra na swoim maksie my nie gramy na swoim najwyższym poziomie. Polska w najwyższej formie by ich zmiażdżyla w trzech setach jak pokazał drugi set.

2

@Majczel97 Serbia na naszym poziomie dobre. Drugi set pokazał gdzie jest Serbia jak idzie nam tak jak powinno być.

2

Ale się męczymy z tą Serbia

2

Co to był za set

1

@vangoor gorzej się nie da grać od roberto

3

@FcPortoFan1999 teraz zapłacą rachunek

0

Zatorski jaka obrona

0

Wresscie wróciliśmy do grania

0

Odrabiamy punkty

1

Jak dobrze że jest coś takiego jak finansowe fair play dla angielskich klubów

0

@PawkoFCB i to te wyjście z grupy gdzie kopacze wyblagali Argentynę żeby więcej nie strzelali

0

Siatkarze w cwiercfinale ME z serbia a w polfinale znowu mozemy trafic na tych nieszczesnych slowencow.

0

Siatkarze konczcie ten mecz nawet nie denerwujcie juz

0

Sylvinho robi dobrą robotę

0

To jest ten mental wygrywają 2:0 i dalej proboja

0

Hahahahahhahaa.

1

Mintaj co porobił

1

Siatkarze nie zawodzą

0

Betoniarek woli jednak jechać na wakacje

0

Gdzie powtowrka

2

Hiszpański sędzia i sprawdzanie varu

0

Ale ten betoniarek jest cienki

0

@Firestone Flick nie ma dna Barcy

1

@Homeopata8989 Polske niech obejmie to lewy wtedy zacznie strzelać

6

Kolejny zmarnowany piłkarz przez petrodolary

2

@Deviler czyli mozna sie napic

1

@JimMorrisonFCB i jeszcze zdzisiu krecina

32

Tak się gra a my się męczymy z wyspami owczymi

2

Jeszcze powinni przeswietlic to CVC bo tam tez smierdzi lapowka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?