Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Domin7777 nom nie leżą paradoksalnie wolałbym grać z taką Francja niż z nimi
0
@Majczel97 serbia gra na swoim maksie my nie gramy na swoim najwyższym poziomie. Polska w najwyższej formie by ich zmiażdżyla w trzech setach jak pokazał drugi set.
2
@Majczel97 Serbia na naszym poziomie dobre. Drugi set pokazał gdzie jest Serbia jak idzie nam tak jak powinno być.
2
Ale się męczymy z tą Serbia
2
Co to był za set
1
@vangoor gorzej się nie da grać od roberto
3
@FcPortoFan1999 teraz zapłacą rachunek
0
Zatorski jaka obrona
0
Wresscie wróciliśmy do grania
0
Odrabiamy punkty
1
Jak dobrze że jest coś takiego jak finansowe fair play dla angielskich klubów
0
@PawkoFCB i to te wyjście z grupy gdzie kopacze wyblagali Argentynę żeby więcej nie strzelali
0
Siatkarze w cwiercfinale ME z serbia a w polfinale znowu mozemy trafic na tych nieszczesnych slowencow.
0
Siatkarze konczcie ten mecz nawet nie denerwujcie juz
0
Sylvinho robi dobrą robotę
0
To jest ten mental wygrywają 2:0 i dalej proboja
0
Hahahahahhahaa.
1
Mintaj co porobił
1
Siatkarze nie zawodzą
0
Betoniarek woli jednak jechać na wakacje
0
Gdzie powtowrka
2
Hiszpański sędzia i sprawdzanie varu
0
Ale ten betoniarek jest cienki
0
@Firestone Flick nie ma dna Barcy
1
@Homeopata8989 Polske niech obejmie to lewy wtedy zacznie strzelać
6
Kolejny zmarnowany piłkarz przez petrodolary
2
@Deviler czyli mozna sie napic
1
@JimMorrisonFCB i jeszcze zdzisiu krecina
32
Tak się gra a my się męczymy z wyspami owczymi
2
Jeszcze powinni przeswietlic to CVC bo tam tez smierdzi lapowka