Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale tempo takie mecze fajnie się ogląda a nie murowanie bramki
2
Ale araujo to szef
0
Fajne meczycho .
14
@hayek dzbany co się znowu nabrały na tuska to ich
0
@gumaz sam najgorszy sort idzie do europy
4
@Cotutajsiedzieje dlatego kraje arabskie mimo ze ci imigranci tez sa mulzumanami ich nie przyjmuja bo wiedza co to sa za ludzie
1
@blakkudium nie cta a Perez
0
@Jasko227 wlasnie widze ze szkoda wdawac sie w dyskusje z takimi ograniczonymi ludzmi. Jak w tv tego nie powiedzieli to znaczy ze nie istnieje.
0
ale ten rezimowy klubik jest zenujacy
2
@macio_944 a co mają wyjść i przemówic przez tv chcemy rządzić światem a wy będziemy naszymi niewolnikami ? Wystarczy śledzić forum ekonomiczne Klausa szwaba żeby samemu wysunac wnioski do czego świat zmierza. Już sam fakt że na forum ekonomiczne elity po przylatywali odrzutowcami a nam się wmawia o globalnym ociepleniu daje do myślenia.
1
@kuz wogole to żenada że były zablokowane
2
@Przemek2323 co z tego że było taniej jak i tak nie było na stacji przynajmniej diesla
8
@fcbarcafan19 bo to są hipokryci udają glupa a sami robią jakieś wały
0
@Criss18Barca szkoda ze nie mozemy ogrywac pierwszego zespolu tylko ciagle jakies kontuzje
0
De Paul czerwo heh
1
Morata gool na 2-2.
0
@Arkon i się skończy jak on odejdzie po sezonie
1
Ale ten Celtic zmotywowany ale pewnie spuchną
0
Tam chyba spalony był celtic
0
Karny dla kotletico
0
Co oni grają zaraz stracimy pkt
0
Co za kidos tam drze morde
1
@Comentateiro Bayern szału nie gra
0
Rekin na spokojnym morzu xd
0
@ShawnC pewnie przyzwyczajony
0
Lopez mógł mieć już 2 bramy
0
Duch dembele wstąpił w yamala
0
Ale to Lopez powinien strzelić eh
0
Gdzie tam spalony
0
Alonso jaki placek