2

Ale tempo takie mecze fajnie się ogląda a nie murowanie bramki

2

Ale araujo to szef

0

Fajne meczycho .

14

@hayek dzbany co się znowu nabrały na tuska to ich

0

@gumaz sam najgorszy sort idzie do europy

4

@Cotutajsiedzieje dlatego kraje arabskie mimo ze ci imigranci tez sa mulzumanami ich nie przyjmuja bo wiedza co to sa za ludzie

1

@blakkudium nie cta a Perez

0

@Jasko227 wlasnie widze ze szkoda wdawac sie w dyskusje z takimi ograniczonymi ludzmi. Jak w tv tego nie powiedzieli to znaczy ze nie istnieje.

0

ale ten rezimowy klubik jest zenujacy

2

@macio_944 a co mają wyjść i przemówic przez tv chcemy rządzić światem a wy będziemy naszymi niewolnikami ? Wystarczy śledzić forum ekonomiczne Klausa szwaba żeby samemu wysunac wnioski do czego świat zmierza. Już sam fakt że na forum ekonomiczne elity po przylatywali odrzutowcami a nam się wmawia o globalnym ociepleniu daje do myślenia.

1

@kuz wogole to żenada że były zablokowane

2

@Przemek2323 co z tego że było taniej jak i tak nie było na stacji przynajmniej diesla

8

@fcbarcafan19 bo to są hipokryci udają glupa a sami robią jakieś wały

0

@Criss18Barca szkoda ze nie mozemy ogrywac pierwszego zespolu tylko ciagle jakies kontuzje

0

De Paul czerwo heh

1

Morata gool na 2-2.

0

@Arkon i się skończy jak on odejdzie po sezonie

1

Ale ten Celtic zmotywowany ale pewnie spuchną

0

Tam chyba spalony był celtic

0

Karny dla kotletico

0

Co oni grają zaraz stracimy pkt

0

Co za kidos tam drze morde

1

@Comentateiro Bayern szału nie gra

0

Rekin na spokojnym morzu xd

0

@ShawnC pewnie przyzwyczajony

0

Lopez mógł mieć już 2 bramy

0

Duch dembele wstąpił w yamala

0

Ale to Lopez powinien strzelić eh

0

Gdzie tam spalony

0

Alonso jaki placek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?