3

Ten Bożydar zawsze musi wbić szpilkę w Barcelonę. Wcześniej o tym że nie mają kasy a wydali na flagi dla kibiców a teraz muzyka nie pasuje. Co za błazen.

1

Chłop umar w polu karnym

0

@Fake69 nie będzie żadnego wykupienia co najwyżej kolejne wypożyczenie

2

Inigo kolejny mecz gra szefa

0

Wszyscy stoją i nie ma do kogo podać wtf

0

@dzunius7 co z tego że porto a to jest Barcelona

0

I znowu to samo granie do tyłu i rozkładanie rąk

1

Jak my z takim składem możemy grać taki pazdzierz to ja nie wiem

0

Nie zróbcie wstydu

0

@insp1re akurat Yamal wyglądał lepiej jak wchodzil z ławki

0

Łoniaki na 1:1 .

0

Jest i taktyczny przykuc valverde

0

Real zawsze tyle miejsca tam ma u nas to zasieki

1

dlatego trzeba sprzyjac realowi bo inaczej nas zjedza

0

Powrocil czerwony ramos hah

0

Sevilla na 2:1 .

0

I Barca spada na 4 miejsce

0

Griezmann na 1:0

1

@BARCA1899Messi i teraz zamiast lewego dac tam viniciusa ...

0

@La Pulgaa nie ma co dyskutowac z fanbojem realu

13

Wedlug mnie Inigo

0

Gramy w Madrycie czego nie rozumiecie

5

Inigo mvp meczu

4

Jednak to nie lewy więc sprzedać do mls :s

0

Tu nawet gundogan zalicza zjazd

0

@AduŚ07 zidan pokazał że działa

1

Znowu łysy będzie umieral

0

@ParlesCuyol5 musi wrzute dostać

1

Ale żenujące jest to sędziowanie

0

I się zaczyna leżenie i symulowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?