Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roque nawet nie miał jak się pokazać
4
Zdjął lewego bo w niedzielę puchar króla xd
0
Czemu Barca grając tak wysoko w obronie nie może łapać na spalonym
0
Lewy asysta xd hah
0
Xavi podgryzl siatkę dla walkowera
0
@Emhyr a jak wygramy to wróci negreira
0
Strzały na bramkę Zero
0
Ale sędzioeanie beznadziejne
0
Xavi akurat tutaj Top
5
Xaviego każdy zjada taktycznie
1
Byli piłkarze Barcy strzelają xd
0
Dalej gramy to samo czyli gowno
0
Brakowało właśnie takich rajdów balde
2
Ten couto dobry dzik
10
@Pedri16Future najgorzej to dla realu
8
Gironaaa 4:3 !!!
0
Atletico ładnie przycisnęło w drugiej połowie
2
De Paul dobry rajd i morata z hatrikiem
0
@Rewolucja123 ciekawe co szejki zrobią po sezonie czy będą wyprzedawać czy może jednak inwestować w klub
5
Niewidomy na 3:1
7
Pablo Torre dobre piły zagrywa
0
@AmigoBlancos oby nie nastąpiła wyprzedaż po sezonie
2
I 1-1 dobry meczyk
2
Girona co gra w tym seoznie
9
Zawsze ten jebas będzie robił pod górkę
0
@TR3YWAY nowy rok nowy ferran
0
@Mario96w brakuje jeszcze grzegorza floryde
0
@arasz1819 takie same dzbany bronily lex tvn
0
@ViscaelBarca2007 trudno żeby było inaczej mając taki budżet
4
haha 15 mln za wypozyczenie dobre