1

Roque nawet nie miał jak się pokazać

4

Zdjął lewego bo w niedzielę puchar króla xd

0

Czemu Barca grając tak wysoko w obronie nie może łapać na spalonym

0

Lewy asysta xd hah

0

Xavi podgryzl siatkę dla walkowera

0

@Emhyr a jak wygramy to wróci negreira

0

Strzały na bramkę Zero

0

Ale sędzioeanie beznadziejne

0

Xavi akurat tutaj Top

5

Xaviego każdy zjada taktycznie

1

Byli piłkarze Barcy strzelają xd

0

Dalej gramy to samo czyli gowno

0

Brakowało właśnie takich rajdów balde

2

Ten couto dobry dzik

10

@Pedri16Future najgorzej to dla realu

8

Gironaaa 4:3 !!!

0

Atletico ładnie przycisnęło w drugiej połowie

2

De Paul dobry rajd i morata z hatrikiem

0

@Rewolucja123 ciekawe co szejki zrobią po sezonie czy będą wyprzedawać czy może jednak inwestować w klub

5

Niewidomy na 3:1

7

Pablo Torre dobre piły zagrywa

0

@AmigoBlancos oby nie nastąpiła wyprzedaż po sezonie

2

I 1-1 dobry meczyk

2

Girona co gra w tym seoznie

9

Zawsze ten jebas będzie robił pod górkę

0

@TR3YWAY nowy rok nowy ferran

0

@Mario96w brakuje jeszcze grzegorza floryde

0

@arasz1819 takie same dzbany bronily lex tvn

0

@ViscaelBarca2007 trudno żeby było inaczej mając taki budżet

4

haha 15 mln za wypozyczenie dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?