La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

5



Pomijając już cały ten filmik to jak urewsko niesmaczne jest wstawianie symbolu Polski Walczącej w logo tvp :|

3

@marcin62 to jest Monty Python w pełnej krasie. Przypadkowy pan udający dziennikarza i przypadkowe chłopaki, które zamiast odegrać swoje role ze scenariusza, zaczęły improwizację. A potem nikt nie wie co się dzieję. Takie złoto można by rzec.

0

@arasz1819 takie same dzbany bronily lex tvn

3

@Barcaa12 być może, wrzuć jakiś filmik w podobnej skali żenady dla poparcia swojej tezy.

0

@marcin62 patriotyzm i kościół to przykrywka do wprowadzanej autokracji.Choć ci ludzie używający te symbole to narzędzia, bo tak to w ich użyciu jest ,sa faktycznie przez pisowskue media zmanipulowani.Tera będzie robić to ta republica.Ale znam starsze osoby które się nie przerzuciły i sa ciekawe nowych tvp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?