Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni śpią na tym boisku czy jak
1
I dalej gramy gówno a laporta będzie trzymał Xaviego
0
Raphinha cos odwalił
1
Jprdle i prawie znowu strata bramki na początku zamiast grać to machają rekami
0
@JarekS to niech se to odpalają w Izraelu a nie w Polsce
0
@krol211 przeciez to samo bylo w sprawie tvn
1
@RosjaninBut psy szczekaja a karawana jedzie dalej
0
najwazniejsze ze sa zjednoczeni
0
Xavi niech juz odejdzie szkoda marnowac potencjal tych mlodych pilkarzy ktorzy sie nie rozwijaja a zaliczaja regres.
2
Potrzeba kasy a oni się kompromitują z ogorasami ja jebie
0
Z Antwerpia buhahahahha
0
Xavi odejdz wstydu oszczędź
1
Z taką grą trafimy na PSG i będzie rewanż za remontade
0
Dobrze że Messiego nie ma bo by pudrowal trupa
0
Co xavi chce tu budować jak ta drużyna cofa się w rozwoju
0
@Rewolucja123 beka z tych kasztanów
0
@P33ck niestety symulka
0
Brać tego Michela do Barcy
5
Xavi zjedzony taktycznie kolejny raz
0
Girona co klepie
1
Chłopa zostawili sobie biega i oddaje strzał
2
@Technik wiem ale to freaki są
3
Już mogli dać olejnika z wardęga
5
Ale ten fabijanski jest żenujący
1
Kosecki póki co to pokazał tylko to
1
@PatrychoO dupę pokazał
1
Haha z Adamkiem chłop chce walczyć
1
@Encore potężny bad boj
2
Przecież labryga albo zalecki by go tam zmiażdżyli jak od kopów polaka tak latal
1
@xvcWinterSoldier gamrot wyjaśnił parke