0

Oni śpią na tym boisku czy jak

1

I dalej gramy gówno a laporta będzie trzymał Xaviego

0

Raphinha cos odwalił

1

Jprdle i prawie znowu strata bramki na początku zamiast grać to machają rekami

0

@JarekS to niech se to odpalają w Izraelu a nie w Polsce

0

@krol211 przeciez to samo bylo w sprawie tvn

1

@RosjaninBut psy szczekaja a karawana jedzie dalej

0

najwazniejsze ze sa zjednoczeni

0

Xavi niech juz odejdzie szkoda marnowac potencjal tych mlodych pilkarzy ktorzy sie nie rozwijaja a zaliczaja regres.

2

Potrzeba kasy a oni się kompromitują z ogorasami ja jebie

0

Z Antwerpia buhahahahha

0

Xavi odejdz wstydu oszczędź

1

Z taką grą trafimy na PSG i będzie rewanż za remontade

0

Dobrze że Messiego nie ma bo by pudrowal trupa

0

Co xavi chce tu budować jak ta drużyna cofa się w rozwoju

0

@Rewolucja123 beka z tych kasztanów

0

@P33ck niestety symulka

0

Brać tego Michela do Barcy

5

Xavi zjedzony taktycznie kolejny raz

0

Girona co klepie

1

Chłopa zostawili sobie biega i oddaje strzał

2

@Technik wiem ale to freaki są

3

Już mogli dać olejnika z wardęga

5

Ale ten fabijanski jest żenujący

1

Kosecki póki co to pokazał tylko to


1

@PatrychoO dupę pokazał

1

Haha z Adamkiem chłop chce walczyć

1

@Encore potężny bad boj

2

Przecież labryga albo zalecki by go tam zmiażdżyli jak od kopów polaka tak latal

1

@xvcWinterSoldier gamrot wyjaśnił parke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?