0

@MesQueUnClub96 konkrety pewnie odpala od 80 min

1

Już nie lubi realu dlatego trzeba wypuścic ta informację bo wczesniej było ok

3

@Cule1234 laporta ogarnij się i bierz tego Flicka przynajmniej jakis trener z doświadczeniem

3

niezli odklejency juz to widze jak araujo odchodzi do jakiegos marnego klubu

0

@Emhyr zawsze kontrowersje gdy gubią punkty żenujący klub

0

Ale sytuacja solrotha na 5 brame

2

Joao bonito !. Luo

0

Dovbyk pewnie zadowolony dołożył kolejną bramkę a po meczu odpala flashscore i zonk xdd

0

@Stinger_ przynajmniej ten Jude nie zgarnie

0

Norwegowie rządza Haland w premier league a w La lidze Sorloth

2

Solroth 4 bramka lol 4-4

0

Kur sorloth hattrick 4:3 villareal

2

@Stinger_ no niestety ale tebas ma gdzieś inne zespoły

0

@Kibic_83 przeciez on ma tylko 16 lat

0

@mientusek1407 tylko że real wtedy gubil punkty w tym sezonie tylko jedna porażka z atletico

0

@Stinger_ szykuje się liga jednego zespołu mokry sen tebasa spełniony

0

Goool villareal

0

@VegetaPolska ta klepie stoją z tyłu i czekają na kontry

1

Villareal gra a real strzela

0

@FcPortoFan1999 petrodolars league

0

@Arden nie zdziiwie sie jak na dluzej tam zostanie

1

@blakkudium ale zaje.sty tam poziom chłop sobie na luzie jeszcze przyjmuje pile i wali w bramę

0

To trzeba brać Flicka a nie żadnych marquezow

0

@Gaz laporta laportą ale te całe bagno zapoczątkował bartomeu

0

@ObiektywnyKibic121 no wlasnie byl kozakiem a mimo to mial trudnosci na poczatku

1

@ObiektywnyKibic121 przypomnij sobie jak Luis Suarez wyglądał na początku gdzie piłki nie umiał przyjąć

5

Dobra oby chociaż dovbyk dociagnal trofeo pichichi

0

Ja jebie oni grają na 1:0

1

Ale mamy farta lol

0

@abram3k gdyby nie wały sędziowskie to by nie strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?