Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 konkrety pewnie odpala od 80 min
1
Już nie lubi realu dlatego trzeba wypuścic ta informację bo wczesniej było ok
3
@Cule1234 laporta ogarnij się i bierz tego Flicka przynajmniej jakis trener z doświadczeniem
3
niezli odklejency juz to widze jak araujo odchodzi do jakiegos marnego klubu
0
@Emhyr zawsze kontrowersje gdy gubią punkty żenujący klub
0
Ale sytuacja solrotha na 5 brame
2
Joao bonito !. Luo
0
Dovbyk pewnie zadowolony dołożył kolejną bramkę a po meczu odpala flashscore i zonk xdd
0
@Stinger_ przynajmniej ten Jude nie zgarnie
0
Norwegowie rządza Haland w premier league a w La lidze Sorloth
2
Solroth 4 bramka lol 4-4
0
Kur sorloth hattrick 4:3 villareal
2
@Stinger_ no niestety ale tebas ma gdzieś inne zespoły
0
@Kibic_83 przeciez on ma tylko 16 lat
0
@mientusek1407 tylko że real wtedy gubil punkty w tym sezonie tylko jedna porażka z atletico
0
@Stinger_ szykuje się liga jednego zespołu mokry sen tebasa spełniony
0
Goool villareal
0
@VegetaPolska ta klepie stoją z tyłu i czekają na kontry
1
Villareal gra a real strzela
0
@FcPortoFan1999 petrodolars league
0
@Arden nie zdziiwie sie jak na dluzej tam zostanie
1
@blakkudium ale zaje.sty tam poziom chłop sobie na luzie jeszcze przyjmuje pile i wali w bramę
0
To trzeba brać Flicka a nie żadnych marquezow
0
@Gaz laporta laportą ale te całe bagno zapoczątkował bartomeu
0
@ObiektywnyKibic121 no wlasnie byl kozakiem a mimo to mial trudnosci na poczatku
1
@ObiektywnyKibic121 przypomnij sobie jak Luis Suarez wyglądał na początku gdzie piłki nie umiał przyjąć
5
Dobra oby chociaż dovbyk dociagnal trofeo pichichi
0
Ja jebie oni grają na 1:0
1
Ale mamy farta lol
0
@abram3k gdyby nie wały sędziowskie to by nie strzelili