0

Dembele !!!!!!!!!!!

0

po co tak na sile szkoda :(

0

dawac dawac :)))

0

no to czas odrobić straty

0

no jeszcze troszkę do meczyku :)

0

no no ładnie Kante :D

1

no i cyk 2-1 :D oj Legia Legia...

0

hahah karny? ze cooo?

1

haha Legia w 10 :D

0

1-1 lecz Legia nie powinna przegrać takiego meczu ;/

0

no to pięknie Legia :D

3

ehhh serio? dobranoc Wam :DD szkoda liczyłem na karne :/

0

aajjjj szkoda że to nie wpadło

0

Powodzenia w nowym klubie :)

1

hahahahah Legia w 9 powodzenia :D

0

oj Legia Legia......

6

jednym słowem hahhahahahh

1

brawo powodzenia w meczu w 10

1

ładny strzał i gol

0

Grimaldo drugi raz ? :D

0

co to było aha???

0

no to ładnie Legia zaczyna :D

0

Malcom piłkarzem Barcelony, bardzo miło czytać informacje :D

0

ps4 pro lub zwykla ps4 zalezy ile chcesz wydac, ewentualnie uzywana a jeśli ps3 to moze mniej gier byc pod ps3 lub troche gorsza grafika

2

hahahahaha jaka bramka 4;2

0

ładnie ladnie czy będzie więcej bramek?

1

3:1 no to Francja

1

Arka Gdynia brawo Superpuchar do Gdyni :)

0

2;0 Belgia !! brawooo :D

0

aha Mertens????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?