BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele !!!!!!!!!!!
0
po co tak na sile szkoda :(
0
dawac dawac :)))
0
no to czas odrobić straty
0
no jeszcze troszkę do meczyku :)
0
no no ładnie Kante :D
1
no i cyk 2-1 :D oj Legia Legia...
0
hahah karny? ze cooo?
1
haha Legia w 10 :D
0
1-1 lecz Legia nie powinna przegrać takiego meczu ;/
0
no to pięknie Legia :D
3
ehhh serio? dobranoc Wam :DD szkoda liczyłem na karne :/
0
aajjjj szkoda że to nie wpadło
0
Powodzenia w nowym klubie :)
1
hahahahah Legia w 9 powodzenia :D
0
oj Legia Legia......
6
jednym słowem hahhahahahh
1
brawo powodzenia w meczu w 10
1
ładny strzał i gol
0
Grimaldo drugi raz ? :D
0
co to było aha???
0
no to ładnie Legia zaczyna :D
0
Malcom piłkarzem Barcelony, bardzo miło czytać informacje :D
0
ps4 pro lub zwykla ps4 zalezy ile chcesz wydac, ewentualnie uzywana a jeśli ps3 to moze mniej gier byc pod ps3 lub troche gorsza grafika
2
hahahahaha jaka bramka 4;2
0
ładnie ladnie czy będzie więcej bramek?
1
3:1 no to Francja
1
Arka Gdynia brawo Superpuchar do Gdyni :)
0
2;0 Belgia !! brawooo :D
0
aha Mertens????