BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i gramy w 10..... brawo Rakitic
0
booze Munir mógł strzelać dobrze że strzelił gola Vidal...
1
brakuje Dembele na lewej stronie zamiast Munira eh...
0
Stegen ????????? co .... 3:1
0
Alena za Busiego :o no to ładnie
0
Goool Messsi dawać jeszcze mamy czas ;-) Alena na boisko :o ciekawe zmiany
0
karny czy nie ??? :o
0
Munir??? tylko za kogo?
1
mecz trwa 90 minut a nie 50 minut, ostatnio przegrywaliśmy i wygraliśmy mecz 3:2 trzeba grać do końca
0
żeee cooo? 1:0 przegrywamy ....
0
Atalanta 4-1 ale bombe strzelił :o
1
Atalanta 3-1 Inter :o co za mecz
0
Genoa obejmuje prowadzenie z Napoli nieźle zaczyna się mecz
0
Cooooo :o Lewandowski gdyby nie spalony wpadłoby :D
0
Gooooooooool Pacoooo 3:2 !!!!
1
Goooool 2:2 ale Bramka !!!!!
1
Cooooo co za mecz :o jak to nie wpadło :ooo
0
no i cyk lewy 2:1 :D szkoda że Paco nie gra
3
Brawo za walkę do końca liczą się 3 punkty i odrobione straty z 2:1 na wygraną 3:2 brawo brawo brawo : )
0
co ten Munir :D
0
Gooooooool Suaaaarez 3;2 !!!!!!!!
0
Gooooooool Dembele dawac jeszcze jeden !!!
0
aha no to nieźle 2;1 :/
0
aaaajjjjj szkoda że to nie wpadło :D
0
ehh no i mecz od nowa 1:1
0
Lenglet kryj kryj :)
0
Goooool cyk Suarezz :DDDD
1
jeśli nie dostanie szans to wypożyczyć szkoda marnować jego potencjał :(
0
Po zwycięstwo do boju ! VEB
0
Munir?? jednym słowem "aha" ciekawe Malcom dalej nic :)