0

no i gramy w 10..... brawo Rakitic

0

booze Munir mógł strzelać dobrze że strzelił gola Vidal...

1

brakuje Dembele na lewej stronie zamiast Munira eh...

0

Stegen ????????? co .... 3:1

0

Alena za Busiego :o no to ładnie

0

Goool Messsi dawać jeszcze mamy czas ;-) Alena na boisko :o ciekawe zmiany

0

karny czy nie ??? :o

0

Munir??? tylko za kogo?

1

mecz trwa 90 minut a nie 50 minut, ostatnio przegrywaliśmy i wygraliśmy mecz 3:2 trzeba grać do końca

0

żeee cooo? 1:0 przegrywamy ....

0

Atalanta 4-1 ale bombe strzelił :o

1

Atalanta 3-1 Inter :o co za mecz

0

Genoa obejmuje prowadzenie z Napoli nieźle zaczyna się mecz

0

Cooooo :o Lewandowski gdyby nie spalony wpadłoby :D

0

Gooooooooool Pacoooo 3:2 !!!!

1

Goooool 2:2 ale Bramka !!!!!

1

Cooooo co za mecz :o jak to nie wpadło :ooo

0

no i cyk lewy 2:1 :D szkoda że Paco nie gra

3

Brawo za walkę do końca liczą się 3 punkty i odrobione straty z 2:1 na wygraną 3:2 brawo brawo brawo : )

0

co ten Munir :D

0

Gooooooool Suaaaarez 3;2 !!!!!!!!

0

Gooooooool Dembele dawac jeszcze jeden !!!

0

aha no to nieźle 2;1 :/

0

aaaajjjjj szkoda że to nie wpadło :D

0

ehh no i mecz od nowa 1:1

0

Lenglet kryj kryj :)

0

Goooool cyk Suarezz :DDDD

1

jeśli nie dostanie szans to wypożyczyć szkoda marnować jego potencjał :(

0

Po zwycięstwo do boju ! VEB

0

Munir?? jednym słowem "aha" ciekawe Malcom dalej nic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?