0

czyżby Messi i Vidal na rozgrzewce? :)))))

2

na trybunach Messi Messi Messi Messi !!!

0

Alba tylko nie Ty.... uff wstał

0

spalony spalonym ale złe wykończenie akcji Malcom :(

0

no i mamy strate 1;0..

7

Malcom pokaż co potrafisz nie ważne że grałeś mało to jest Twój czas VEB !

8

brawo super sprawa będzie oglądane na TV dziękujemy :))

1

Piątek !!!!!!!!!!!!

1

Goool Messi wracać Panowie wracać !!!!

1

karny dla Barcelony !!!! strzelcie to proszę !!

0

ehhhh Roberto..... no i karny dla Valencii ;/

0

Valencia 1-0 masakra...

0

masakra pierwsze minuty i już prawie strata gola i słupek....

0

brawo brawo brawo :)

0

Arthur co za podanie :o palce lizać !!

1

dobra informacja wchodzi Piątek powodzenia ! :)

4

ja na miejscu Denisa zgodziłbym się grać w Betise bądź Sevilli większe szanse na grę i pokazać się z dobrej strony niż na trybunach

0

Poprosiłbym :)))

0

Brawo Brawo Brawo !!!

0

Gool Pistolero 3:0 !!!

0

ajjjj szkoda Messi Messi :D

0

Gooooooool Messiiii 2:0 !!!!!!!

0

Barcelona powinna przedłużyć kontrakt z Cucurella i niech zostanie jeszcze na następny sezon wypożyczony ;)

1

transfer fajny oby teraz do końca sezonu grał :)

0

ooo matko co to było :oo hahah

0

ooppss no to ciekawie 2:1

0

Goooooool Pistolerooooo !!!!

1

Gooool Messi :D

1

Brawo brawo Dawid :)

1

Roksana Węgiel teraz na TVP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?