2

był minimalny spalony dla Ajaxu

1

ale brawa dla Alexisa szacunek :)

0

widać dlaczego ostatnio Barcelona zagrała rezerwowym składem :)

0

ajjjj Messi Messi prawie prawie również do tego krzyk z trybun :D

0

Coutinhooooooooooo 3-0 !!!!!!!!!!!!

2

nie wiem ale mam takie wrażenie że lepiej byłoby słuchać tylko trybun z opcją wyciszenia komentatorów ;)

7

dużo lepiej oglądać mecz bez komentatorów :D

1

Arthur kozak :)

0

Esssassitoo 2-0 :D

0

Mesiiiiiiiii 1-0 !

2

punkt zdobyty, zero straty bramkowej wiadomo grali zmiennicy teraz trzeba skupić się na meczu z Manchesterem :)

1

Vidal jaki spokój ;)

1

Vidal walczak :)

2

Valverde jestem w szoku tyle zmian po 3 punkty VEB !

0

no i super będzie co oglądać w TV :)

1

przecież nie było spalonego...... Goool uznany !!!!!!!!!!!!

0

Ehhh no i Juventus na 2:1 ;//

0

Karny dla Juve ehhh :/

0

Goooooooool Pio Pio Pio Piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

hahahaah Benzema :DD

9

dlatego gra się do ostatniego gwizdka przy korzystnym wyniku 2:0 spokojnie wgrywamy bez problemu następnie tracimy bramki na 2:4 żeby zremisować 4:4 ciekawy mecz dla widowiska :DD

1

ahhahahahahaha Goool goool goool goool goooll !!!!

0

łooooooooooo Messiiii King

0

że co masakra ... 2:4

0

że co??? jaka bramka yyyy 2:2

0

trzeba wygrać mecz jak i również z tyłu na 0 liczę na przełamanie i bramke Coutinho.

0

Gooool 2;0 Glik :)

0

goool Lewyyy :)

0

Steinbors jest doświadczonym i dobrym bramkarzem tego się obawiałem lecz wiadomo w Arce jest inna obrona i inna gra :)

0

goooool Pio Pio Pio !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?