BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
był minimalny spalony dla Ajaxu
1
ale brawa dla Alexisa szacunek :)
0
widać dlaczego ostatnio Barcelona zagrała rezerwowym składem :)
0
ajjjj Messi Messi prawie prawie również do tego krzyk z trybun :D
0
Coutinhooooooooooo 3-0 !!!!!!!!!!!!
2
nie wiem ale mam takie wrażenie że lepiej byłoby słuchać tylko trybun z opcją wyciszenia komentatorów ;)
7
dużo lepiej oglądać mecz bez komentatorów :D
1
Arthur kozak :)
0
Esssassitoo 2-0 :D
0
Mesiiiiiiiii 1-0 !
2
punkt zdobyty, zero straty bramkowej wiadomo grali zmiennicy teraz trzeba skupić się na meczu z Manchesterem :)
1
Vidal jaki spokój ;)
1
Vidal walczak :)
2
Valverde jestem w szoku tyle zmian po 3 punkty VEB !
0
no i super będzie co oglądać w TV :)
1
przecież nie było spalonego...... Goool uznany !!!!!!!!!!!!
0
Ehhh no i Juventus na 2:1 ;//
0
Karny dla Juve ehhh :/
0
Goooooooool Pio Pio Pio Piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
hahahaah Benzema :DD
9
dlatego gra się do ostatniego gwizdka przy korzystnym wyniku 2:0 spokojnie wgrywamy bez problemu następnie tracimy bramki na 2:4 żeby zremisować 4:4 ciekawy mecz dla widowiska :DD
1
ahhahahahahaha Goool goool goool goool goooll !!!!
0
łooooooooooo Messiiii King
0
że co masakra ... 2:4
0
że co??? jaka bramka yyyy 2:2
0
trzeba wygrać mecz jak i również z tyłu na 0 liczę na przełamanie i bramke Coutinho.
0
Gooool 2;0 Glik :)
0
goool Lewyyy :)
0
Steinbors jest doświadczonym i dobrym bramkarzem tego się obawiałem lecz wiadomo w Arce jest inna obrona i inna gra :)
0
goooool Pio Pio Pio !!!!!!