BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gooooooool Rakieta :D
2
Arkadiusz Zieliński ?? rozumiem że już jest 3 godzina ale komentator chyba jeszcze wczorajszy :D
1
ehhhhhh samobój 1:1
0
Goooool Busi :D
1
no no Neto brawo :)
0
No to zaczynamy dobrego oglądania :D
0
szkoda że nie gra Jong ale cieszy bardzo Puig fajnie zobaczyć również Zielińskiego powodzenia :)
0
jeszcze godzinka czekania :)
0
Neymar jako piłkarz klasa wysoko lecz niestety zachowanie i dorosłość to jeszcze nie ten poziom i raczej prędko nie dorośnie :( ehh a szkoda
1
Pistoleroooooooooo 2:1
0
ale trybuny Messi Messi Messi Messi :)
0
ehhh nie tak miała wyglądać pierwsza połowa meczu :/
0
Puig miło oglądać :)
0
Polsat Sport Extra mistrzowskie przygotowanie komentatorów :D
0
chyba Polsat Sport Extra wyciszyło Polskiego komentatora aa jednak nie a szkoda :(
1
szkoda że oglądając mecz w TV nie można wyciszyć komentatorów i słuchać tylko Camp Nou.....
0
i cyk Live City 1:1 :)
6
Paco szuka chyba Valverde :D
2
15 mln dobra cena możliwość odkupienia zawodnika również odpowiada chyba że obniżyć do 10 mln wtedy możliwość odkupienia za 20 mln ; )
1
No cóż szkoda chłopa... zasługujesz na grę i niech Ci w Zenicie będzie lepiej
3
szkoda Vermaelen'a ale każdy z nas były zły z powodu ciągłych kontuzji gdyby nie łapał tylu kontuzji to sądzę że grałby często gdyby złapał najlepszą formę
0
no to oglądamy fajnie zobaczyć Inieste, Ville i Sampera tylko szkoda że po przeciwnej stronie
0
Hmm pewnie dlatego że czuje na plecach rywalizacje więc dla nas lepiej groźniejszy Suarez tym lepszy Suarez, oby tylko nie było machania które było widoczne podczas sezonu tylko walka do ostatniego gwizdku :)
0
liczę na dobrą grę Puig'a najlepiej gdyby został wypożyczony do któregoś Hiszpańskiego klubu bo szkoda go w tych rezerwach bo pierwszy skład dosyć ciasny jeśli chodzi o pomoc :/
0
transfer na tak dlaczego nie wiadomo w tym sezonie najlepiej wtedy wypożyczenie do innej Hiszpańskiej ekipy lecz niestety jedyną wadą mogą być negocjacje wiadomo z kim....
1
no cóż powodzenia chociaż lepsze 40% niż nic...
0
@cules100pro hmm jak Zalando to jedynie znam Vitkac albo vangraaf ale w Van nie widziałem tej firmy
0
ehhh Cracovia :(((
0
Coooooooo ? 1:2 .......
0
ehh 1:1 szkoda nie potrzebnie :/