0

@l0Messini Wiesz lato jest fajne bo ciepło ale jak kończy się lato przychodzi taki czas jest fajnie chłodno i można spokojnie spacerek ale takie deszcze to lipa zdecydowanie ;/

0

Yyyyyy no to nieźle....

1

@KamQiX skontaktowac się możesz najlepiej z allegro i następnie jak nie opłaci pisz w sprawie zwrotu prowizji ;)

0

Kolejny dzień odcinek 999 :D

0

Rafinha 10 mln nie jest porażka ale wiadomo gdyby nie kontuzje to mógłby spokojnie za te 20/30 mln zostać sprzedany

1

Jak zawsze ostatnie minuty i poza LE

0

dużo widać fajna końcówka meczu ;)

1

@kkbarca najgorsza wiadomość dla rodziny :(

0

Frenkie de Jong :)

0

Ciekawe z kim zagramy :)

0

@damianex10 no jeszcze jakieś rekordy pobije ale szkoda że nie zagra w Angielskiej lub Hiszpańskiej lidze

0

Ogląda ktoś z Was StarLadder Major Berlin + jakieś typy w Fazie Legend?

0

@MarioVeB! tak wiem ale chodzi mi że jak Barcelona go wykupi aby został w Las Palmas lub innej ekipie w drugiej lidze :)

0

Jeśli do nas trafiłby taki zawodnik to fajnie ale jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby go wypożyczyć do klubu który gra w LL2 bo w LL raczej nie grałby często i na rezerwy raczej średnio.

3

Młody 16 letni zawodnik ma papiery na granie niech skupi się na trenowaniu a nie patrzenie do portfela to może osiągnąć wiele ;)

1

rozumiem gdyby zarabiał drobne lecz jeśli jeśli kocha grać to powinien stawić się u lekarzy ehh szkoda :/

0

hmm jeśli z Coutinho to prawda to niech pokaże dla Valverde co traci :)

1

nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy szanuje, lecz nie jestem pewny bez Rakitica, najważniejsze żeby wygrać, szkoda Coutinho ale taki jest sport powodzenia Jong :)

0

co jak co pierwszy zawodnik oddający karnego jeśli nie strzeli to można nadrobić najgorzej jest jeśli oddaje strzał zawodnik decydujący o dalszych karnych oby teraz nie załamał się Abraham

0

szkoda Chelsea, brawo Live

0

ale zadymka po meczu Ajaxu - PAOK :D

0

uff brawo Ajax 3:1 :))

4

Goooool Ajax brawo :) !

33

niech nie będzie nowym Xavim bądź Iniestą, niech będzie sobą powodzenia Frenkie liczymy na Ciebie obyś otrzymywał minuty od Valverde i środek pola będzie pomocny dla napastników :)

0

Dembeleeeeee :D

0

EL Pistolero ;)

0

brawo Griezmann czas na więcej ;)

0

gdyby był szczęśliwy to zostałby w Barcelonie a nie odchodził do Paryża ;)

1

sędzia chyba też wczorajszy jak komentator :D

0

Gooooooool Rakieta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?