BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini Wiesz lato jest fajne bo ciepło ale jak kończy się lato przychodzi taki czas jest fajnie chłodno i można spokojnie spacerek ale takie deszcze to lipa zdecydowanie ;/
0
Yyyyyy no to nieźle....
1
@KamQiX skontaktowac się możesz najlepiej z allegro i następnie jak nie opłaci pisz w sprawie zwrotu prowizji ;)
0
Kolejny dzień odcinek 999 :D
0
Rafinha 10 mln nie jest porażka ale wiadomo gdyby nie kontuzje to mógłby spokojnie za te 20/30 mln zostać sprzedany
1
Jak zawsze ostatnie minuty i poza LE
0
dużo widać fajna końcówka meczu ;)
1
@kkbarca najgorsza wiadomość dla rodziny :(
0
Frenkie de Jong :)
0
Ciekawe z kim zagramy :)
0
@damianex10 no jeszcze jakieś rekordy pobije ale szkoda że nie zagra w Angielskiej lub Hiszpańskiej lidze
0
Ogląda ktoś z Was StarLadder Major Berlin + jakieś typy w Fazie Legend?
0
@MarioVeB! tak wiem ale chodzi mi że jak Barcelona go wykupi aby został w Las Palmas lub innej ekipie w drugiej lidze :)
0
Jeśli do nas trafiłby taki zawodnik to fajnie ale jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby go wypożyczyć do klubu który gra w LL2 bo w LL raczej nie grałby często i na rezerwy raczej średnio.
3
Młody 16 letni zawodnik ma papiery na granie niech skupi się na trenowaniu a nie patrzenie do portfela to może osiągnąć wiele ;)
1
rozumiem gdyby zarabiał drobne lecz jeśli jeśli kocha grać to powinien stawić się u lekarzy ehh szkoda :/
0
hmm jeśli z Coutinho to prawda to niech pokaże dla Valverde co traci :)
1
nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy szanuje, lecz nie jestem pewny bez Rakitica, najważniejsze żeby wygrać, szkoda Coutinho ale taki jest sport powodzenia Jong :)
0
co jak co pierwszy zawodnik oddający karnego jeśli nie strzeli to można nadrobić najgorzej jest jeśli oddaje strzał zawodnik decydujący o dalszych karnych oby teraz nie załamał się Abraham
0
szkoda Chelsea, brawo Live
0
ale zadymka po meczu Ajaxu - PAOK :D
0
uff brawo Ajax 3:1 :))
4
Goooool Ajax brawo :) !
33
niech nie będzie nowym Xavim bądź Iniestą, niech będzie sobą powodzenia Frenkie liczymy na Ciebie obyś otrzymywał minuty od Valverde i środek pola będzie pomocny dla napastników :)
0
Dembeleeeeee :D
0
EL Pistolero ;)
0
brawo Griezmann czas na więcej ;)
0
gdyby był szczęśliwy to zostałby w Barcelonie a nie odchodził do Paryża ;)
1
sędzia chyba też wczorajszy jak komentator :D
0
Gooooooool Rakieta :D