0

@MNSbEstEver pograsz na luzie :)

3

Mam nadzieję że Suarez zacznie mecz z ławki.... Lecz pewnie to nie możliwe z Valverde :/

0

No to na tyle dziękuje dobranoc.... Valverde proszę odejdź Barcelona potrzebuje pięknej gry ale nie z Tobą :(

4

Jezu Suarez walcz jak Vidal a nie machaj łapami....

0

Valverde jak zawsze zamyślony dlaczego tylko nie robi trzeciej zmiany.....

2

Fati Fati Fati dajesz mordko cały stadion jest z Tobą :DD

0

dawaj tutaj Fatiego Valverde pokaż że masz odwagę...... chyba że czeka do 85 minuty....

0

Suarez już lepiej nie strzelaj.... ;((

1

Fati nadzieja w Tobie liczę na Twój występ :D

0

dawać Panowie walczyć walczyć walczyć !!!!

0

no no będzie Vidal będzie młyn :D

0

Messi zawsze znajduję lukę :)

0

@Johnnie_Walker nie z Valverde raczej...

0

Stegen musisz !!!

0

Brawo Rakieta......

2

Hmm trener wie lepiej kto jest w formie widocznie dlatego gra Roberto nie ważne jakim składem gramy ważne żeby zdobyć cenne trzy punkty VEB!!!!

0

@Alex66 zalezy w jakiej cenie polecić mogę Dior Sauvage, Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo sam używałem obecnie Chanel Bleu de Chanel lecz wszystko zalezy czy szukasz do danej kwoty, obecnie też fajnym zapachem może być Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu jest w promocji musiałbyś sprawdzić w douglasie tylko nie wiem czy są promocje jeszcze w sklepie ale na stronie douglasa tak :)

0

Witam mam do Was pytanie dotyczące z Powebanków najlepszy wybór to Xiaomi :) ?

1

Bardzo fajne losowanie będzie sporo ciekawych meczyków :D

0

ehhhh no to remis 2-2

0

Gooooooooool Pistooleroooo

2

Najważniejsze jest to że nie przegrywamy po pierwszej połowie, będzie trzeba zaatakować w drugiej połowie na trudnym terenie.

0

Goooooll brawo Griezmann :)

1

no właśnie nie wiem, dzięki sprawdzę bo w innym tv tego nie ma dlatego dziwna sprawa dzięki jeszcze raz :D

0

Hmmm tak z ciekawości odpaliłem polsat leci jakiś film spoko ale jakiś dziwny komentator mówi kto co robi dziwny ten polsat :D

1

Jestem na tak jeśli w Betisie będzie grać to niech pokaże co potrafi :)

0

Dobrej nocy, dobranoc :)

1

Fati rozwijaj się będą z Ciebie ludzie, Inter pewnie go nie polubi zabrał im szansę na awans :D

0

Fati to był Twój czas, pare minut na strzelenie gola GRATULUJĘ !!!!

2

Oooo to mamy Fatiego za Pereza na ostatnie minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?